В Чернівцях відсвяткували День Біблії

В Чернівцях відсвяткували День Біблії
В Чернівцях відсвяткували День Біблії
26.11.23 чернівчани долучилися до святкування Міжнародного Дня Біблії, який щорічно відзначають в останню неділю листопада. Опівдні на Центральній площі Чернівців відбувся літературно-мистецький захід, приурочений до Міжнародного Дня Біблії. Вже традиційно захід розпочався з молитви про Україну, про завершення війни, про перемогу, яку звершив священнослужитель Церкви Адвентистів Сьомого Дня Віталій Мірчович Гунько.
Гасло, розміщене на видному місці “День Біблії — улюбленої книги чернівчан”, привертало увагу всіх, хто проходив чи проїжджав в цей час через площу. Тематичні повітряні кульки з надписом “Я люблю читати Біблію”, які дарували всім прохожим, створювали особливу атмосферу свята. Присутні мали можливість підтримати наших воїнів на передовій, пожертвувавши кошти на тактичні аптечки для Збройних Сил України.
В цей час через підсилювач звуку читали Книгу книг Біблію — перші два розділи Буття про творіння Землі, двадцятий розділ Вихід про десять Божих заповідей, Приповісті, нагірну проповідь Ісуса Христа та інші відомі частини Святого Письма. Українське Біблійне Товариство цьогоріч до Дня Біблії виділило для чернівчан та гостей міста сімсот примірників Нового Заповіту, який кожен бажаючий зміг взяти безкоштовно.
Для бажаючих більш поглиблено вивчати Святе Письмо пропонували тематичний інтернет-проект під назвою “Школа Біблії”. Родзинкою заходу стала величезна мультимовна Біблія, кожна книга якої з шістдесяти шести канонічних книг написана іншою мовою. Українською в ній написано друге послання апостола Петра. Присутні залюбки фотографувалися з цим цікавим унікальним експонатом.
 
Прокрутити вгору