На черговому зʼїзді Буковинської конференції (БК), який відбувся 13-15 серпня 2013 року, було обрано нове керівництво БК. Президент Кирилюк П. І., секретар Гунько В. М. та скарбник Глушківський О.Д.
Першим кроком в роботі нової команди (адміністрації) було вирішити звернути увагу на два особливих напрямки це створення християнської школи та розвиток молодіжного служіння.
Заснування школи «Соломон»
В травні 2014 року були зроблені радикальні кроки для досягнення поставлених завдань. Рада БК приймає дуже складне, але вкрай важливе рішення. А саме, віддати приміщення офісу БК, що було розташоване в м. Чернівці, по вул. Коростишівська 6А під приміщення для новоствореного учбового закладу. Офіс БК переїхав та розташувався в приміщенні Центральної Церкви по вул. Турецька 10. А на Коростишівській 6А розпочались роботи з переобладнання та оздоблення приміщення для відкриття навчального закладу. Робота закипіла, так як терміни виконання були дуже короткими. І ось це сталось.
1 вересня 2014 року, 54 дитини сіли за парти новоствореної християнської школи, яка отримала назву «Соломон». Директором цього учбового закладу було призначено Гайсан Аллу Омельянівну, яка до цього часу звершувала впродовж багатьох років служіння директора дитячого відділу БК. Все було не просто. Потрібно було знайти батьків, які б довірили своїх дітей в новостворений заклад. Побоювання були в тому що ще раніше, в 1991 році, вже були намагання відкрити християнську школу. Тоді, на жаль, за відсутності кадрів та досвіду, цей проєкт було зупинено і діти, які провчилисьд два роки, вимушені були повернутись на навчання в інші школи міста. Не хотілося б повторити цей невдалий досвід.
З великою вірою та завзяттям брати і сестри розпочали виконання даного завдання. Тут потрібно зазначити велику та безцінну працю Гайсан А. О. для створення команди вчителів та організації навчального процесу. І ось з цього маленького джерела створилась велика ріка Божого благословення, як центр впливу.
На сьогоднішній день, гімназія «Соломон» та дві дитячі установи (дитячі садочки, які входять в структуру даного закладу). На урочистому відкритті НВК «Соломон» були присутні батьки, діти та численні гості, представники міської влади, управління відділу освіти та керівництво Української Уніонної Конференції (УУК) в лиці президента УУК, Віктора Алєксєєнка, який разом з президетном БК, Кирилюк П. І. розрізали почесну стрічку та оголосили про відкриття адвентистської християнської школи в м. Чернівці. Це була величезна радість і свято. По Божій милості і з Його благословення, на сьогоднішній день, гімназія «Соломон» та два дитячі садочки нараховують більше 400 вихованців і продовжують розвиватись.
Молодіжний центр
Наступним важливим кроком в цей період було завдання і виклик часу в створенні центру для молоді, де б молоді люди могли мати своє приміщення для проведення молодіжних зустрічей та спілкування. Керівники конференції багато молились і Бог дав відповідь.
А саме, в новозбудованому приміщенні по вул. Калинівській 12 було оформлено і підготовлено для відкриття молодіжного центру. Багато особистих зусиль керівника молодіжного служіння БК, Тимком Ігорем Вікторовичем, було докладено для здійснення цього проєкту. Який до речі вже зарекомендував себе до цього, як людина, котра має силу волі та наполегливість для вирішення серйозних завдань. Брат Тимко І. В. та його дружина Наталія, стояли біля витоків створення першого адвентистського дитячого садочка, який вони відкрили на базі однієї з Чернівецьких громад, а саме Чернівці-Руська.
І ось, мрія керівника молоді та багатьох молодих людей здійснилась. 12 лютого 2016 року було відкрито молодіжний центр в якому проводились багаточисленні заходи, такі як молодіжні євангельські програми, тематичні зустрічі та вечори християнської музики, а також такі важливі проєкти для молоді, як «100 днів для Ісуса» де молоді люди присвячували себе для місійного служіння і навчались тому, як правильно служити потребам Церкви та суспільства.
Табірне служіння*
Пізніше виникло ще одне непросте завдання. А саме: знайти і облаштувати місце для проведення табірного служіння. Впродовж багатьох років адвентистська молодь та діти проводили літні табори в наметовому містечку, або в орендованому приміщенні, що не давало значно краще розвивати цей напрямок в служінні.
Після довготривалого пошуку та обговорення багаточисельних пропозицій, було знайдено і вибрано місце в с. Ржавинці, Заставнівського району. На околиці села, біля лісу, було придбано господарство в приватної особи та закладено перший камінь в будівництві табору, який сьогодні відомий не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Це табір «YourCamp», який став місцем зустрічі та проведення багаточисельних заходів для молоді, підлітків та дітей. Особливо яскравою сторінкою в житті цього закладу, було те, що табір «YourCamp» став прихистком для багатьох дітей сиріт з Миколаївської обл., які знайшли тут притулок під час війни. Але це вже інша історія.
*детально описано «Історія Церкви Адвентистів Сьомого Дня на Буковині» ,том 1, ВІЦ «МІСТО», ст. 273.
Інші місійні проєкти
Буковинська конференція в ті часи (2013-2017 р.) також приділяла велику увагу місіонерським проєктам, таким як «Церква – центр впливу», «Київ – місто Надії». Проводились різноманітні заходи медико-місіонерського спрямування. Керівником адвентистської місії на той час був обраний Лавренюк Василь Іванович, який завзято і наполегливо проводив та організовував багаточисельні євангельські заходи. Паралельно з цим продовжувалось будівництво нового великого корпусу пансіонату «Буковинська Черешенка»*, який посвячено очолював та де жертовно працював пастор Серна І. Д. Приймаючи пацієнтів, продовжувалось будівництво основного корпусу цієї споруди. З великим завзяттям та особистою посвяченістю Іван Дмитрович та його команда рухались до омріяної мети. А саме відкриття сучасного лікувально-оздоровчого комплексу, який був би центром впливу та місцем реабілітації та відновлення для багатьох людей.
Звичайно, не можливо в рамках даної книги згадати та перерахувати інші багаточисельні заходи, які відбувались в цей історичний відрізок часу, такі як місіонерські конгреси, соціально-євангельські програми, робота з дітьми в навчальних закладах. Щоб детально описати служіння інших відділів і всі ці проєкти, то знадобилося б декілька томів книг. Але подяка Господу, що на кожному етапі розвитку Церкви, ми бачили руку Божу, Його благословення та провидіння. І ми можемо з вдячністю з пророком сказати «До цього місця допоміг нам Господь» (1 Самуїла 7:12).