Цікавий майстер-клас для дітей на дні подяки в Тернополі
Свято подяки влаштували представники протестантських церков у місті Тернополі 29 вересня 2019 року. На Театральному майдані міста зібрались представники близько 30 християнських спільнот, для того щоб дякувати Богу за зібраний врожай, ділитись радістю один з одним, співати та разом молитись.
Тернополяни та гості міста, які з сім'ями проводили час і долучались до святкування, могли отримати духовну літературу, зробити гарні фото на кількох локаціях, насолоджуватись грою оркестру та співом, як солістів так і християнських колективів, а дітки – могли провести час на батутах, скуштувати солодощі чи взяти участь в кулінарному майстер-класі.
Центр Особистого Розвитку «Перехрестя», вже вдруге долучається до проведення цього свята в місті Тернополі. Цього разу ми вирішили не просто показати чи розказати, який добрий Бог і все що Він подарував нам, а створити умови, щоб дітки могли й скуштувати те, чим Бог нас благословляє. Таким чином за час з 13:30 до 17:00 вдалось організувати майстер-клас для 7 груп діток віком від 5 років, і загалом залучити 43 дитини до приготування смачненьких десертів своїми руками.
Ми раді, що групи дуже швидко були сформовані, і в жодній із груп не було жодного вільного місця, але водночас нам дуже шкода, що ми не змогли створити умови, щоб всі бажаючі прийняли участь в майстер-класі. Тому запрошуємо вас відвідати центр «Перехрестя» (м. Тернопіль, вул. Київська, 7В) і готові організувати майстер-клас для ваших дітей. Також в нашому центрі діють клуб «Шукачі пригод» для дітей віком 6-9 років та клуб «Слідопит» для дітей віком 10-15 років.
Роман Макарчук
Instagram сторінка проекта