Євангельські вечори у громаді Мамаївці «Бог говорить, але я думаю…»

Євангельські вечори у громаді Мамаївці «Бог говорить, але я думаю…»
Євангельські вечори у громаді Мамаївці «Бог говорить, але я думаю…»

З 17 лютого по 12 березня 2023 року у Домі молитви громади Мамаївці, що в Чернівецькій області – відбулася серія Євангельських вечорів «Бог говорить, але я думаю…» за участі євангеліста Василя Капітанчук.

Для місцевої адвентистської громади ця програма стала великим благословенням, адже підготовка, процес програми та служіння людям, котрі вперше переступили поріг будинку молитви – згуртували членів церкви та пригадало відчуття місіонерства.

Сильна сторона служіння громади – це робота з дітьми, підлітками та молоддю – через клубне служіння. Ця діяльність допомагає досягати і батьків тих дітей, які регулярно відвідують заняття. Всією родиною наші друзі могли відвідувати святкові зібрання громади та були запрошені стати учасниками Євангельських вечорів.

Молитовний відділ ініціював сорока денний марафон об’єднаної молитви, за матеріалами книги «40 днів молитви та роздумів про заключні події на Землі» Деніса Сміт. Молитовні партнери звершували посередницькі молитви за людей зі свого особистого молитовного списку, кому служили протягом цього часу і запросили на програму. Ніч з 11 на 12 лютого провели у молитовному пильнуванні. 15 лютого було оголошено добою посту та молитви за євангеліста та людей, з ким мали намір приходити на зустрічі.

Ще однією цікавою ініціативою стала благодійна акція відділу милосердя – продуктовий набір для людей, внутрішньо переміщених осіб, у зв’язку з війною в Україні, які проживають на території нашого селища. Було виявлено і запрошено до Центру християнського дозвілля у неділю 12 лютого представників 45-ти родин, щоб розповісти про діяльність громади адвентистської церкви у селі Мамаївці, поспілкуватись за столиком з чашкою чаю, запросити на Євангельські зустрічі та вручити набір продуктів першої необхідності.

Євангельські вечори відбувалися щоп’ятниці, суботи та неділі о 18 год. у приміщенні дому молитви. Також у молодіжному центрі проводилась серія зустрічей для дітей, віком 6-15 років за участі керівника дитячого служіння Нелі Перепелиця. А також була можливість долучитися до прямого ефіру за посиланням на церковний канал в ютуб.

Щовечора ми могли насолоджуватись духовним співом різних колективів та груп. Гості та відвідувачі були учасниками лотереї з виграшу духовної літератури, а в останній вечір було подаровано Біблію Старого та Нового Завіту в новому сучасному перекладі Рафаїла Турконяка. Сердечно дякуємо людям, які пожертвували засоби на придбання подарункових примірників Священного Писання! Для когось вони стали Першою Біблією, Яку вони для себе відкриють.

По завершенні Євангельських вечорів продовжать діяти малі групи з вивчення Слова Божого в середу о 19:30 та у неділю об 11 год. Нагадуємо, що і заняття для дітей відбуваються щонеділі о 11:00 у Центрі християнського дозвілля.

Слава Богу, що церква може продовжувати нести надію та підтримку людям нашої країни, яка переживає не найкращі часи. Хай Господь береже кожного!
 
Прокрутити вгору