Пізнавально-розважальна програма «Країна Здоров’я»

Пізнавально-розважальна програма «Країна Здоров’я»
Пізнавально-розважальна програма «Країна Здоров’я»
В інтернаті вперше провели пізнавально-розважальну програму “Країна Здоров’я”

Сьогодні 15.05.23 року в чернівецькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №4 на Кемпінгу відбулася пізнавально–розважальна програма “Країна Здоров’я”, присвячена популяризації здорового способу життя серед серед вихованців закладу. Організаторами заходу виступили місцева громада Церкви Адвентистів Сьомого Дня.
В основу цієї програми покладені вісім принципів здорового способу життя – вода, сонце, повітря, їжа, фізичні вправи, відпочинок, стримання, духовність. Організатори підготували різноманітні розважальні станції та тематичні плакати, на яких доступно для дітей викладені основні напрямки для збереження здоров’я.
Напередодні Всесвітнього дня по боротьбі з тютюнопалінням особливу увагу приділили шкідливому впливу цигарок на здоров’я людини. Наглядно учасникам заходу було продемонстровано наслідки куріння для легень з допомогою спеціального так званого експонату “курця”.
Особливими гостями були ведмедик Гошка, Єнот, Тигр, Крокодил та Леви, які весь час розважали дітей, і з якими кожен учасник мав змогу сфотографуватися на згадку про цей день. Діти не тільки отримали корисну інформацію, але і мали можливість перевірити свою гнучкість в тунелі, в перетягуванні канату, пострибати з парашутом та взяти участь в багатьох інших спортивних змаганнях. На фініші їх чекали подарунки — банани, мандарини і апельсини.
 
Прокрутити вгору