Бібліотека біля церкви Чернівці-Південна отримує місійні книги

Духовне поповнення: Бібліотека біля церкви Чернівці - Південна отримує місійні книги
Духовне поповнення: Бібліотека біля церкви Чернівці – Південна отримує місійні книги
У радість для читачів бібліотеки неподалік церкви Чернівці – Південна, декілька місійних книг були додані до їх колекції. Особливим даром від Бога стали книги “Велика боротьба” і “Майже забутий день”, які тепер доступні для всіх охочих.

“Велика боротьба” – це ключ до розуміння Плану спасіння. Вона почалася на небі через повстання Люцифера проти Божественного правління Всесвітом, триває протягом усієї історії людства й завершиться після очищення Землі від наслідків гріха та її відновлення – створення нової землі. Що означає ця Велика боротьба для кожного з нас?
 
“Майже забутий день” – Сьомий день, субота, — це вічний пам’ятник акту Творіння. Він нагадує нам, що ми не еволюціонували. Бог створив нас. Ця книга допоможе розкрити важливість суботнього дня в житті людини та в її відносинах з Богом.
 
Ця подія, коли бібліотека отримує місійні книги, є привідом для радості та подяки Богу. Тепер читачі мають можливість зануритися у ці цінні джерела знань, які можуть сприяти їх духовному росту та розумінню. Такі моменти підтримують зв’язок між релігійними спільнотами та культурою читання, пропагуючи навчання, роздуми та дослідження у сфері духовності.
 
Прокрутити вгору