Новини

Майбутнє громади смт. Гусятин у спадщині Господній!

     Майбутнє Церкви на Землі... Яке воно? Яке в нього обличчя? Як підготуватись? Цікаві запитання, над якими роздумують богослови нашої планети. Біблія повідомляє нам основні віхи або етапи історії аж до приходу Ісуса і навіть дещо після цього [«Бо не чинить нічого Господь Бог, не виявивши таємниці Своєї Своїм рабам пророкам.» Амоса 3:7;

«...довершиться Божа таємниця, як Він благовістив був Своїм рабам пророкам.» Об. 10:7.].

           Роздумуючи на ці теми, виникає певне хвилювання. А як громада Гусятина? Що в ній відбувається? Чи готова місцева церква до майбутніх подій? Що можу зробити особисто я? У пошуках відповідей, давайте звернемось до Священних Писань. Відкриваючи Біблію, ми знаходимо такі слова: «Отже, будьте наслідувачами Богові, як улюблені діти, і поводьтеся в любові, як і Христос полюбив вас, і видав за нас Самого Себе, як дар і жертву Богові на приємні пахощі. А розпуста та нечисть усяка й зажерливість нехай навіть не згадуються поміж вами, як личить святим, і гидота, і марнословство або жарти, що непристойні вам, але краще дякування.» Ефес. 5:1-4. В іншому місці ми читаємо: «Поправді кажу вам: коли не навернетесь, і не станете, як ті діти, не ввійдете в Царство Небесне! Отже, хто впокориться, як дитина оця, той найбільший у Царстві Небеснім. І хто прийме таку дитину одну в Моє Ймення, той приймає Мене.» Мт. 18:3-5. А які ці діти?

           У громаді смт. Гусятина діти є, а це означає, що і майбутнє у Церкви існує..! Відділ молоді та дітей на чолі з Абрамюк Валентиною разом із директором клубу слідопитів Костецьким Віктором, працюють над поширенням вістки трьох ангелів через юних служителів. Це служіння об'єдналось в КС під назвою «ІХТУС». Як писав мудрий Соломон: «Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неїПр. Сол. 22:6.

           Завдяки табірним зібранням БК ЦАСД «Your camp», це напучування здійснюється на практиці. Так, у червні, до лав слідопитів через посвячення долучилося два юних серця, а вже у липні один із слідопитів Гусятина заключив завіт з Господом! Діти-майбутнє Церкви, пам'ятаймо про це у своєму служінні. Слава Всемогутньому Богу за посвячені серця! Місія продовжується... Гусятин працює для Господа... Бог благословляє містечко і його громаду!

           «А якщо зле в очах ваших служити Господеві, виберіть собі сьогодні, кому будете служити, чи богам, яким служили ваші батьки, що по тому боці Річки, та чи богам аморейським, що ви сидите в їхньому краї. А я та дім мій будемо служити Господеві.» Іс. Навина 24:15.

Керівник інформаційного відділу

Церкви АСД, смт. Гусятин