Новини

Сімейний табір

 У травні 2021 року в с. Ржавинці табір «YourCamp», що розташувався у мальовничому куточку Буковини, прийняв учасників сімейного табору. Учасники табору з’їхалися з різних куточків БК. Чарівна природа, гарний настрій, насичена програма – ось як можна коротко охарактеризувати атмосферу, що панувала цими днями в таборі.

 Організатор цього заходу - керівник Сімейного служіння БК – Григорій Петрейко. З великою відповідальністю Григорій та його дружина Тамара віднеслися до організації даного заходу. Головний спікер програми – Дмитро Поправкін. З цікавими лекціями до всіх присутніх звертався практикуючий психолог Орест Малиш, а неповторну атмосферу створювала ведуча Лілія Бойченюк.


 Всі учасники табору мали можливість безкоштовно пройти медичний огляд та консультації лікарів: Василь Шешуряк – лікар УЗД, Ольга Савка – гінекологиня, Микола Савка – уролог. Поради лікарів, дружнє спілкування, музичний супровід та позитивні емоції – це складові гарно проведеного часу, який наближує членів сім’ї один до одного. Співорганізатори заходу - сім’я Тимка Ігора та Наталії - подбали про смачну кухню, а також про комфорт та зручності, необхідні для всіх учасників.


 Слава Богу за все! Адже щаслива християнська сім’я, в якій радісні батьки та задоволені діти – це найпотужніше свідчення в сучасному світі про любов Бога та Його благословення, які ніхто не зможе заперечити. Гадаю, що ще не раз прийдуть на пам’ять чудові спогади учасникам сімейного табору, а, повернувшись додому, вони зможуть поділитися з братами та сестрами, надихаючи усіх ще з більшим завзяттям служити Господу!