Новини

10-та річниця медико-місійного служіння «Буковинської Черешеньки»

26-го жовтня святкувала 10-ту річницю медико-місійного служіння «Буковинська Черешенька». На свято зібрались відпочиваючі закладу, колишні працівники, запрошені гості та посвячені люди, що допомагали фізично чи матеріально усі ці довгі роки.
Дякували Богові за 10 років рясних Його благословень. 
image

Природно-оздоровчий комплекс в с.Черешенька на Вижниччені відкрив свої двері для перших гостей 26 жовтня 2009 року. Усе починалось з одного маленького будиночка на 10 людей та великого бажання виконувати служіння людям та допомагати хворим оздоровлюватись фізично та духовно від недугів та болів. Спільними зусиллями та молитвами зараз на території закладу вже функціонує великий корпус, що може приймати більше людей, бажаючих приїхати на програму оздоровлення, де також введені нові процедури та більш комфортні умови проживання. На святкування ювілею приїхали керівники Церкви з Уніону та Дивізіону. З привітальним словом звернулись керівник відділу здоров’я Євро-Азійського дивізіону Надія Іванова та керівник відділу здоров’я Українського Уніону Сергій Луцький, з духовними настановами в проповіді звернувся до присутніх Секретар Українського Уніону Володимир Величук. Розділили радість з колективом закладу також керівники Буковинської конференції Іван Степанович Завадюк та Віталій Мірчович Гунько. Завітав і староста місцевої сільської ради Прощук Василь Миколайович, який завжди допомагав та підтримував проведення оздоровчої програми. 
image

Також звучав сольний та загальний спів на славу Божу, лунали звуки музичних інструментів та духового оркестру з сусідньої громади Берегомету. На завершення свята усіх гостей чекав смачний обід з різними корисними стравами на природі в приємному спілкуванню один з одним. «Аж доти допоміг нам Господь» 1-е Сам. 7:12 Слава Йому за все!

Ольга Шеренговська