Новини

Дитячий Музичний Фестиваль у Чернівцях

8 травня 2021 року у м. Чернівці відбувся довгоочікуваний Дитячий Музичний Фестиваль «Для Христа сяй!» Організували свято музики - Музичний та Дитячий відділи Буковинської Конференції.

- Ми дуже щасливі, що маємо змогу відновити нашу добру традицію збирати разом діток для спільного прославлення, - розповідає керівник музичного відділу БК Леся Гунько. - Минулого року через карантинні обмеження ми були змушені прийняти ці обставини та не проводити цей захід. Та зараз по Божій милості, коли Буковина вийшла з червоної зони, у святий суботній день лунали пісні та декламувалися вірші на славу Божу.

 Із самого ранку гарна святкова атмосфера наповнила затишну залу будинку молитви церкви Адвентистів Сьомого Дня м. Чернівці (р-н Садгора). Дітки з різних куточків співучого Буковинсього краю приїздили, щоби Богом дарованими талантами прославити Його величне Ім’я! Спів, вірші, гра на струнних інструментах, на дзвониках, на фортепіфано підносили усіх присутніх до Небес та спонукали до спільної хвали!

 Секретар БК – Гунько В.М. - у своїй проповіді наголосив, що дуже важливо ретельно підбирати репертуар. Він порадив цікавитися та досліджувати історію пісні чи твору, який обирається для служіння.   

 Після обіду прославлення продовжили дітки з Чернівецьких громад та дітки з Новоселицького району Чернівецької області.

 Керівник Церкви Адвентистів Сьомого Дня БК - Завадюк І.С. - зробив підсумок, відмітивши надзвичайно важливу працю дитячих керівників, музичних керівників, батьків за їхнє посвячене служіння, після чого учасникам були вручені пам’ятні подарунки на згадку про Фестиваль.     Молитва над дітьми стала головним фінальним акордом Дитячого Музичного Фестивалю «Для Христа сяй!».


 Слава Богу за наших діток! Слава Богу за таланти, подаровані Небом!