Новини

Жива музика та обмін цигарок на фрукти: у Чернівцях 30 травня провели День здоров’я

30.05.2021. в Чернівцях на Центральній площі міста відбувся культурно-пізнавальний захід “День здоров’я-2021”, організатором якого виступили місцеві громади Церкви Адвентистів Сьомого Дня.

Акція приурочена до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням, метою якої є популяризація здорового способу життя, особливо серед дітей та молоді. 
На Центральній площі міста встановили мобільний пункт обміну цигарок на фрукти, де кожен бажаючий міг віддати свої сигарети за корисні яблучка або банани. Для дітей провели тематичні конкурси, а також традиційно роздавали повітряні кульки, на яких були заклики до здорового способу життя.

У мобільному пункті були присутні лікарі, тому містяни могли отримати безкоштовну консультацію. Також можна було виміряти артеріальний тиск, визначити рівень жиру в організмі, глюкози в крові чи біологічний вік.

"День здоров'я" традиційно проводять вже кілька років. Організатори сподіваються у такий спосіб привернути увагу громадськості до проблем тютюнопаління, ожиріння та необхідності дбати про своє здоров'я. 

У заході приймав участь духовий оркестр, який створив святкову атмосферу, а також порадували присутніх вокалісти: Наталія Крачковська, Олеся Лупулишена та Богдан Лотоцький.