Новини

Відвідування дитячого будинку в селі Оршівці

   Дитячим відділом громади Верхні Станівці була запланована поїздка до дитячого будинку в селі Оршівці Кіцманського району і ось одного недільного дня, приготувавши музичну програму та подарунки діти відправилися в гості. По дорозі, милуючись краєвидами Буковинського краю, особливо річкою Прут дітки прибули до дитячого будинку. 
   Перше, що вони запримітили, що їх чекають діти такого самого віку як вони. Усі швидко зібралися до актової зали з своїми вихователями та медичною сестрою і ми зрозуміли, що ми бажані гості і можемо виступати. Служитель Церви Василь Якович Кривенчук розпочав наш виступ із знайомства та представив нас, хто ми та звідки, а потому почалася проповідь Божого Слова та спів на славу Божу. Усі присутні були дуже уважні, але ми замітили все ж таки, що перед нами діти із своїми травмами дитинства і не було на їхніх дитячих обличчях тої іскри життя, життя надії і дитячого щастя. 
   Пресвітер громади Микола Михайлович Скрипничук у своїй промові наголосив, що в день Приходу Ісуса Христа все на нашій землі поміняється: плач обернеться в радість, а смерть на життя. Після отриманих подарунків усі радісні та задоволені вишикувалися на загальне фото. Останніми висловом дітей були слова «Приходьте ще». Наші діти відповіли словом «Обов’язково». Ось так виглядала наша поїздка до дитячого будинку того недільного дня.

Василь Кривенчук