Новини

Гуманітарна допомога від благодійної організації ADRA


  8 червня на території церкви АСД в селі Недобоївці від благодійної адвентистської організації ADRA була надана гуманітарна допомога для вимушених переселенців, також допомога була надана в селі Ширівці, 9 червня допомога буде надаватись в селі Керстенці. 
 Організація ADRA є частиною всесвітньої мережі Адвентиського агенства допомоги та розвитку, що здійснює свою діяльність у понад 130 країнах світу. Головна мета організації - надавати підтримку нужденним та стражденним людям, допомагати їм у подоланні складних життєвих обставин та поширювати ідеї християнської любові та милосердя до ближнього.
 ADRA Ukraine допомагає найбільш нужденним категоріям населення: багатодітним, неповним, кризовим сім’ям, дітям-сиротам, хронічно хворим та самотнім літнім людям, а також людям, які постраждали в результаті природних лих або соціальних катастроф.
  «Ця допомога для нас цінна, тому що в Україні війна і завжди приємно отримувати від людей щось корисне і люди дуже потрібні один одному і допомагають один одному» - зазначають жінки які отримали допомогу.
Пастор церкви АСД Григорій Чайник, підкреслює , що ця допомога є дуже вчасною та вкрай необхідною: 
«Ця допомога прийшла вчасно, люди будуть нагодовані , люди задоволені - це навіть моральна підтримка знати, що про них пам’ятають. Коли телефонуєш до людей вони дуже дякують, що пам’ятаєш за них. ADRA спрацювала вчасно - наголошує Григорій Дмитрович.
 Валентина переселенка з Маріуполя, підкреслює, що для неї ця допомога також є дуже цінною: «Ця допомога як підтримка, підтримка в складний час, це є дуже важливо» - наголосила дівчина. 
 Люди були дуже задоволені допомогою та переживали приємні емоції від того, що про них пам’ятають. Кожен може зробити вклад в благодійну справу та допомагати людям, адже вони мають потребу в нашій підтримці.