Новини

Гусятин у молитві за мир!

        «Ви ж про війни почуєте, і про воєнні чутки, глядіть, не лякайтесь, бо статись належить тому. Але це не кінець ще.» Від Матвія 24:6
           Війна... Біль... Втрати... Усе це, вже понад місяць, являється невідємною частиною української нації. Жахливі картини відкриваються перед очима кожного жителя країни. АЛЕ... Міцнішає віра людей, серця відкриваються для впливу Святого Духа, довіра до Бога зростає у геометричній прогресії. Люди обєдналися у важкий час! Звідусіль лунають запаитання, а також пошуки миру: “Хто може врятувати нас, хто взмозі дати мир?”
           Ось тут і здійснюються слова Біблії: «Ви-світло для світу!» Адже, Єдиний Рятівник і Той, Хто заспокоює-це Ісус Христос (Мт.11:28)! Наше завдання, у цей непростий час для України і її жителів, відкрити цю Особистість, вказати на Янгола миру, на Господа і Спасителя!
           Адміністрацією містечка було вирішено провести тиждень молитовного марафону за мир в Україні у всіх конфесіях, які служать і працюють на даній території. Кожного дня служіння відбувалося в одній із громад смт. Гусятина. Так, 1 березня 2022 року, став днем знаковим для містечка. Представники різних релігійних течій та влада Гусятинської ОТГ, чи не вперше, відвідали Богослужіння у Будинку Молитви Адвентистів сьомого дня. Гарячі молитви та віра наповнили зал громади. Із словами настанови та надії звернувся, пастор Церкви, Абрамюк Юрій Михайлович. Особливим часом єдності було те, що по закінченню служіння УСІ присутні вигукнули разом «АМІНЬ!» та обєдналися у подальшому спілкуванні та побудові преспектив на майбутнє, за спільним обіднім столом. СЛАВА БОГОВІ, Слава Україні!
        «Зоставляю вам мир, мир Свій вам даю! Я даю вам не так, як дає світ. Серце ваше нехай не тривожиться, ані не лякається!» Від Івана 14:27