Новини

7-денний табір для діток

Хоч зараз Україна переживає дуже важкі часи війни, але з Божою допомогою служіння ближнім продовжується.

В Домі молитви Церкви Адвентистів сьомого дня проведений 7-денний табір для діток села а також переселенців. На цьому таборі,який носив назву «Країна Здоров’я» було більше 60-ти дітей. Завершальна- урочиста зустріч була у Суботу, на яку ми запросили батьків тих діток, які відвідували табір. На велике наше здивування - 30 батьків прийшли на цю зустріч. Їм дуже сподобалося.

Кожна дитина могла отримати в подарунок дитячу Біблію.
Ми запросили діток на продовження наших зустрічей, але вже під назвою « Супер Книга» ( що неділі) на яких вивчаємо Біблію, а також готуємо смаколики, робимо вироби своїми руками і цікаво проводимо час. І 80 діток відвідують ці зустрічі і запрошують своїх друзів.
Ще започаткували вивчення Біблійних історій по Суботах і 15-30 діток відвідують ці заняття і щасливі вивчати Біблійні історії.

Подружившись з дітками і їх батьками ми вирішили зробити у церкві служіння присвячене Любові, на яке всіх запросили.

Ми раділи, тому що наша церква наповнилася людьми, дітками за яких ми молилися. На цьому служінні виступали дітки нашого селі а також переселенці. Потім ми всіх запросили провести час за чашкою чаю та смаколиками.

Слава Богу за те, що в цей важкий для України час, ми можемо знайомити оточуючих з Біблійним вченням, а також з люблячим Богом, Який так сильно любить нас що віддав Свого Сина щоб ми були врятовані!

Слава Богу за все!!!!