Новини

У День Реформації вихованці чернівецького інтернату отримали Нові Заповіти

В чернівецькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №4 на Кемпінгу відбувся культурно-просвітницький захід, приурочений до відзначення 505 річниці епохи Реформації, організатором якого виступив помічник народного депутата України Георгія Мазурашу Микола Гунько. 

 Під час заходу присутні вихованці і викладачі детально дізналися про епоху Реформації, яка докорінно змінила хід світової історії, та про її вплив на подальший розвиток економіки, науки, медицини та освіти.

 Діти з захопленням слухали, як саме під час епоха Реформації люди отримали вільний доступ до книги книг — Біблії, забороненої деспотичною владою темних віків папського Середньовіччя, і після програми кожна дитина отримала в подарунок Новий Заповіт від Українського Біблійного Товариства.

 “Дуже добре, коли діти змалку мають можливість читати Біблію рідною мовою, що є історичним здобутком та важливим незаперечним досягненням епохи Реформації, адже доведено, що успіх та процвітання нації тісно пов’язаний з цією книгою та втіленням в життя її настанов” — підсумував захід Микола Гунько.