Новини

Свято подякі в центрі міста

   29 вересня 2019 року у місті Вижниця Чернівецької області відбулося Свято Подяки. Вперше на площі мальовничого містечка лунали пісні та вірші на славу Божу. Чудову атмосферу Неба своїми піснями створювали: Богдан Лотоцький, Анатолій Завадюк, Григорій Михайлюк, Мирослав Кошарюк, Наталія Крачковська, Мирослава Грібович. Також хочеться відзначити проникливе виконання на блок-флейті Івана Головача. Звуки цього інструменту надзвичайно гармонійно звучали у цій мальовничій місцевості.
   Неповторну атмосферу створив духовий оркестр «Тон Тайм». Керівник оркестру Руслан Солом’яний підготував різноманітні твори, одним з яких був «Боже, Великий, Єдиний, нам Україну храни». Цей близький кожному серцю твір Миколи Лисенка не залишив байдужими містян та усіх слухачів.

image

   Віталій Гунько звернувся до усіх присутніх із закликом більше дякувати та не вважати за належне всі Божі благословіння, котрі Він нам так щедро дарує.
   - Наша мета - спонукати людей до спільного Прославлення. Ми хотіли привернути увагу мешканців міста дякувати Богу за усі Його щедроти та милості до нас. Дуже хочеться вийти за рамки звичайних щорічних церковних Свят урожаю. Для того, щоби привернути якомога більше уваги до цього чудового свята, ми вирішили влаштувувати Прославлення на площах селищ та районних центрів, - розповідає керівник музичного відділу Буковинської Конференції Леся Гунько. - Сподіваємося, що ми за прикладом Ісуса Христа посіяли зернинки доброї вістки для всіх оточуючих, хто відвідав Свято Подяки.
   Керівник музичного відділу висловлює щиру подяку пастору Калінчуку Андрію за сприяння, підтримку та допомогу даного заходу.

Наталія Крачковська