Новини

Жіночий Конгрес «Я піду – підемо разом!»

     10-11 вересня 2021 р. на теренах Буковинської Конференції в Центральній громаді по вулиці Турецька, 10, у м. Чернівці керівниця Жіночого служіння БК Надія Жолобчук за підтримки керівниці Жіночого сдужіння УУК Ірини Бегас було проведено Жіночий Конгрес під гаслом «Я піду - підемо разом!» Головною спікеркою Конгресу була керівниця Жіночого служіння в Бразилії та за сумісництвом наша землячка - Лілія Мігальчан.

      У п’ятницю на відкритті Конгресу під урочистий марш прямували лідерки Жіночого служіння з усієї Україні. Основними роздумами Конгресу була тема єдності. Даний Конгрес відвідали представниці Чернівецької, Івано-Франківської та Тернопільської областей. Створював особливу атмосферу авторський гімн Юлії Надвірнянської, написаний спеціально для Жіночого Конгресу.

     - Готуючись до Конгресу, ми дуже багато молилися, було багато хвилювань, - ділилася з усіма присутніми Надія Жолобчук.

     Жіночий Конгрес супроводжували співом ансамбль «Наомі», Церковний хор під керівництвом Валентини Мельничук, солістки: Наталія Крачковська, Тетяна Циганюк.
Надзвичайно глибоке враження залишив досвід Ірини Бегас.

      Кульмінацією Жіночого Конгресу було посвячення близько 60-ти жінок у «жінку – місіонерку». Усім учасницям було пов’язано галстуки. А також була виголошена літанія-обіцянка. Наприкінці Василь Жолобчук та Дмитро Колотило звершили особливу молитву над усіма присутніми учасницями Конгресу.

      Слава Богу за надихаючі проповіді та семінари Лілії Мігальчан, за її посвячене служіння! Слава Богу за можливість зустрічатися разом, за благословенно проведений час!