Новини

«Хрещення у селі Бояни»

     Є події, які відбуваються на цій Землі і залишаються поза увагою засобами масової інформації. Та ця подія точно знаходиться в епіцентрі уваги усього Всесвіту, а саме – Біблійне водне хрещення. Саме так написано в Святій Євангелії, що буває на Небі радість і все Небо радіє, коли одна грішна душа навертається до Господа, залишаючи своє «старе» життя і народжується для Царства Божого.
      22 травня 2021 року в с. Бояни, що розташоване на Чернівеччині, відбулася саме така подія. Їй передували наступні дії.
      Новий пастор Валерій Гриб та його дружина Діна були переведені на служіння в громаду с. Бояни, с. Тарасівці та с. Мамалига. Прибувши на нове місце служіння, сім’я Гриба вирішила оглянути стан будівель, що розташовані на території громади АСД с. Бояни. Удвох з дружиною вони взялися за вирішення непростого завдання, а саме – перебудови пасторського житла, що розташоване на подвір’ї молитовного будинку, а потім - до ремонту та реконструкції самого молитовного будинку, який був придбаний ще в середині 80-х років минулого століття. Робота закипіла, і ось вже за шість місяців неможливо було впізнати старенької будівлі – вона повністю змінилася, збільшилася та стала окрасою цієї місцевості.
      Та найважливіше – виявилося, що у будинку молитви немає басейну для водного хрещення. Багато років потрібно було возити людей в обласний центр, щоб звершити цей святий обряд. Щоб виправити це, сім’я пастора з членами церкви завзято взялися до роботи. І ось вже новий баптистерій готовий прийняти «спасених» для Царства Божого. На свято біблійного хрещення приїхали друзі, гості, пастори. Надихаючу проповідь виголосив скарбник БК Лавренюк В.І. з перекладом на румунську мову (Чернушка І.Г.)
      І ось незабутня мить – пастор Валерій Гриб хрестить трьох дорогих для серця Господа душ, які приймають завіт із Господом через повне занурення у воду. Залишаючи свої гріхи та підіймаючись для надії на життя у вічності з Тим, Хто так сильно їх полюбив і віддав життя, щоб кожен, хто охреститься, спасенним був. Слава Йому, нашому Господу і Спасителю Ісусу Христу, Який продовжує спасати людей для вічності!