Новини

Різдвяний вечір

     8 січня 2022 року у маленькому селищі Бочківці Чернівецької області, що знаходиться на Буковині, в будинку молитви Адвентистів Сьомого Дня відбувся Різдвяний концерт «Осанна». У репертуарі цього концерту виконувалися виключно авторські пісні адвентистської авторки та композиторки Наталії Крачковської. Керівниця - Леся Гунько та художня керівниця - Наталія Крачковська сумлінно готувалися до даного свята.

- Ансамбль «НАОМІ» був створений для місії. Наша мрія полягає у тому, щоби, завдяки пісням, ми змогли розповісти про нашого люблячого Ісуса, - розповідає Наталія Крачковська. 
- Я вважаю своєю метою, своєю місією підтримувати та відвідувати невеличкі церкви з музичними заходами. Мені надзвичайно важливо, щоби якісна професійна адвентистська музика звучала не лише у великих церквах, а й у більш віддалених куточках нашої Конференції. Різдвяний період є одним з найкращих та найвдаліших для проповіді Євангелія, для розповсюдження Адвентистської вістки, - розповідає керівниця музичного відділу у Буковинській конференції Леся Гунько.


     Прихожанам та усім відвідувачам запам’ятався Різдвяний концерт «Осанна» чудовою благословенною атмосферою!

     Того вечора не лише звучали пісні на славу Божу, а ще була сказана невеличка проповідь. Пастор Віталій Гунько нагадав усім присутнім історію народження Сина Божого. Богом натхненні слова стали ще одним приводом задуматися над справжньою історією Різдва. 
 - Наше щире бажання, - щоби такі концерти були великим благословінням для усіх присутніх, - підсумувала Леся Гунько.