Новини

Молодіжний заїзд "Шатл"

З 22 липня по 1 серпня в таборі YourCamp Чернівецької області відбувся молодіжний заїзд "Шатл". 

А 31 липня відбулося хрещення де завіт з Богом уклало 38 людей. 

"Мене дуже сильно вразило те що коли ми групою прославлення співали та виключилось світло посеред пісні коли залишилась тільки скрипка, весь зал співав. Також вразило те що під час пісень люди плакали. А ще хрестилось дуже багато моїх друзів. Вразило те що 38 людей хрестились, це було неймовірно і дуже масштабно. Я не плакала так на своєму хрещенні як на цьому. Я була як мала дитина." - Розповідає Любов, співачка у групі прославлення.

"Попри те, що молодь не завжди готова активнічати, відчувався зворотний зв'язок, підтримка
Хрещення було неймовірним, хрестилися мої найкращі друзі, ця атмосфера...її не передати словами, раділа і плакала за кожного. Слава Богу!" - Ділиться своїми враженнями Надія, ведуча служінь.

Програма табору була досить насичена, так окрім звичайних активностей: футболу, волейболу, переправи, вільного падіння тощо молоді люди могли відновити та покращити своє духовне життя на ранкових молитовних зустрічах та вивченні біблійних уроків. 

Варто відзначити також і місійний аспект цього табору, оскільки поряд з цим молодіжним заїздом відбувався також тренувальний заїзд приватного футбольного спортивного клубу "Чернівці". Молоді гравці хоч і мали свою програму, але вільно відвідували наші табірні події, де могли познайомитись з адвентистським способом життя та світоглядом. 

Зрештою, цей табір був натхненням для його учасників, а також допоміг багатьом молодим людям прийняти найважливіше рішення у своєму житті. 

Стаття: Абрамюк Данило

Фото: 

Сулятицький Євген

Міцкан Яна 

Лодба Давид 

Абрамюк Данило