Новини

У Чернівцях з допомогою біблійного експонату заохочували людей до читання Біблії

Cьогодні на Соборній площі в 12.00 відбувся захід, метою якого було заохочення до читання Біблії. Під час заходу презентували цікавий біблійний експонат – копію боввана зі сну вавилонського царя Навуходоносора. Організаторами заходу виступили місцеві адвентисти.
 Під час заходу присутнім детально розповіли історію з другого розділу книги Даниїла. Кожна частина даного боввана символічно представляла одна зі світових імперій, а саме – золота голова є Вавилоном (608-538 роки до н. е.), срібні груди – Мідо-Персію (538-331 роки до н. е.), мідний пояс – Грецію (331-168 роки до н. е.), залізні ноги – Рим (168 р. до н. е. - 476 рік н. е.), стопи та пальці ніг частково з заліза та частково з глини – розділена Римська імперія на десять європейських націй, (476 рік н. е. – по наш час), це остготи, бургунди (Швейцарія), герули, вестготи (Іспанія), англосакси (Великобританія), франки (Франція), алемани (Німеччина), свеви (Португалія), ломбарди (Італія), вандали. Згодом при становленні середньовічного папства три нації було знищено – вандали, герули, остготи.
 Присутні на площі люди отримали чудову можливість наглядно порівняти чіткі і конкретні пророцтва Біблії з невизначеними та без жодної конкретики центуріями французького алхіміка та астролога Мішеля Нострадамуса, болгарської  ясновидиці Ванги, яка співпрацювала не з Богом і пророцтво якої про початок третьої світової війни в 2010 році не збулося, з астрологічними гороскопами, де після нещодавного відкриття NASA 13-того знаку зодіаку автоматично нівелюється вся попередньо подана інформація.
 Подаючи достовірну історичну інформацію про точне виконання біблійних пророцтв в минулому, організатори заходу вказали на події майбутнього, які описані в другому розділі книги Даниїла – камінь, який вдарив у ноги боввана символізує Другий прихід Ісуса Христа. Це буде славна подія майбутнього, яку очікують всі християни, коли вже більше не буде сліз, горя, болю, смерті, смутку, війни та воєнних чуток. Основним месиджом заходу було запевнення, що Бог керує всім, і історія нашої планети завершиться добре, тому Біблію варто читати і Богу потрібно довіряти.

 Відео з заходу на сторінці у фейсбуку

https://m.facebook.com/100000468674163/