Новини

Музичний вечір подяки та молитви за Україну

Музичний вечір подяки та молитви за Україну відбувся в Домі молитви громади Адвентистів сьомого дня у Садгорі.

Готуючись до проведення цього служіння організатори задавались питанням: "Чи доречно проводити подібний захід в той час, коли у країні продовжується воєнний стан?" Але відповідь знайшли у Святому Письмі. Пророк Аввакум пише: "Коли б фіґове дерево не зацвіло, і не було б урожаю в виноградниках, обманило зайняття оливкою, а поле їжі не вродило б, позникала отара з кошари і не стало б в оборах худоби,то я Господом тішитись буду й тоді, радітиму Богом спасіння свого!" (Авакум 3: 17-18). Тоді ситуація в Ізраїлі не була легшою, а Славити Бога і дякувати Йому потрібно в любих ситуаціях. Музичне та пісенне служіння у Церкві не можна відносити до розваг, або безтурботного чи бездумного проведення часу. Духовний спів - це різновид служіння Богу. 

Коли молодіжний хор громади Чернівці-Садова виконав твір "Отче Наш" - весь зал піднявся і слухав цей твір стоячи. Віталій Гунько, ведучий цього вечора проводив слухачів від вершини до вершини подяки та хвали Богу.

 У програмі брали участь як гурти так і солісти, а зокрема: молодіжний хор громади Чернівці-Садова, молодь громади Чернівці-Садгора, гурти "Наомі" та "Grase", а також солісти Олесь Деркач та Христина Сандул. 

Оскільки сьогодні День молитви за дітей сиріт - була надана інформація про участь Церкви Адвентистів у служінні 139 дітям сиротам у християнському таборі "Your Camp". Пастор Юрій Пилипенко звершив особливу молитву за дітей сиріт і за тих молодих людей, що відгукнулися і завершують служіння цим дітям даруючи їм підтримку, любов та тепло.

У своєму духовному зверненні керівник Адвентистського Церкви у Буковинській конференції Василь Лавренюк призивав любити, молитись і підтримувати нашу рідну Україну. І також зауважив, що сьогодні особливо радісний день для вірян нашої церкви у Херсоні, котрі саме сьогодні вільно і свобідної могли зібратись на богослужіння у звільненньому Херсоні. Вкінці він призвав усіх до звершення особливої молитви про Божу охорону та захист України.

Дякуємо Богу за те, що Його Ім'я прославляться Його дітьми у всякий час і на всякому місці