Новини

Чергова благодійна допомога обласному паліативному центру

Конференція
Сьогодні, 28 травня, Благодійна організація «Благодійний фонд «Адвентистське агентство допомоги та розвитку в Україні» передала для медичних працівників КНП «Івано-Франківський обласний клінічний центр паліативної допомоги Івано-Франківської обласної ради» благодійну допомогу – засоби індивідуального захисту.

За фінансової підтримки президента Благодійного фонду «ADRA» України Анатолія Нікітюка, було закуплено бахіли, костюми біологічного захисту, респіратори з клапанами, оглядові латексні рукавички, антисептики для дезінфекції рук та засоби для дезінфекції приміщень. Загальна сума допомоги становить понад 23 тисячі гривень.
За словами обласного пастора Церкви Адвентистів сьомого дня Івана Заверюхи, така співпраця з хоспісом триває немало часу. Окрім гостинців, які періодично отримує медичний заклад, волонтери Церкви допомагають доглядати пацієнтів хоспісу, зокрема проводити гігієнічні процедури.
«Таку допомогу, яку сьогодні отримав обласний хоспіс, вже надали 23 лікарням України, 5 із них припало на Івано-Франківську область. Окрім центру паліативної допомоги на Прикарпатті, засоби індивідуального захисту отримають працівники Лисецької, Богородчанської, Калуської та Снятинської лікарень», – повідомив пастор. 

Також Іван Заверюха додав, що і надалі будуть старатися допомагати хоспісу як матеріально, так і фізично.
Головний лікар КНП «ІФ ОКЦПД» Ірина Слугоцька радіє такій допомозі і вдячна благодійникам за те, що саме на паліативні заклади звернена увага. «Адже саме хоспіси є групою ризику. А найбільш небезпечна хвороба є для осіб похилого віку з коморбідністю, з важкими захворюваннями недостатності органними», – зазначає керівниця.

На разі медичний персонал обласного хоспісу забезпечений в достатній кількості засобами індивідуального захисту для належної роботи під час пандемії коронавірусу, говорить Ірина Володимирівна. Однак потреба закладу є в продуктах харчування для хворих, зокрема: олії, цукру, крупів та макаронних виробів.
Адміністрація паліативного центру звертається до всіх небайдужих з проханням долучитися до допомоги цим потребуючим і таким чином покращити, на скільки це можливо, якість їхнього життя.