Новини

Онлайн-благовісття в умовах карантинних обмежень

Світ

        Неочікувано для всіх нас, жителів планети, ми були захоплені невидимим ворогом, якого називають Covid-19. Цей вірус не зупинився ні перед бідними, ні перед багатими, ні перед невіруючими, ні перед глибоко віруючими людьми. Це спричинило зупинку звичного способу життя: робота, торгові відносини, сфера послуг, так само місіонерська робота. Але нові обставини спонукають до нових методів поширення вістки Євангелії.

        Служителі та члени церкви підтримали інтернет-благовісття як один із сучасних методів, як ділитися вісткою про Христа. Гадаю, при самоізоляції єдиним способом комунікації є соціальньні мережі. Життя в умовах карантину спонукало керівників Всесвітнього адвентистського радіо «Голос надії» до глобальної євангелізації.

        Цю ініціативу підхопили пастори Українського уніону на чолі з керівником Адвентистської місії – Леонідом Рутковським. Протягом двох тижнів було проведено підготовку та навчання близько 40-ка пасторів для проведення онлайн-програм з усієї країни. В Буковинській конференції було визначено 5 євангелістів. Я також мав честь бути серед них.

        Маючи за спиною досвід пасторського служіння та провівши Євангельські програми, я з радістю погодився благовістити в прямому ефірі на своїй сторінці Facebook. З гарною командою проєкту «Молитва 365» - Загарійчуком Андрієм та  Бєловим Владом - за сприянням пастора Жолобчука Василя Івановича, ми з Божою допомогою розпочали програму «Об’явлення надії». Вона відбувалася в дві зміни – о 18:00 та о 20:00год. з 26 квітня по 16 травня 2020 року. Програма була розрахована на мешканців м. Чернівці та області, хоча долучалися глядачі з інших регіонів.

        Ми дуже хвилювалися щодо технічних питань і до того, як аудиторія проєкту «Молитва 365» сприйматиме нових спікерів. Але, коли ми отримували коментарі, вподобання, поширення, молитовні прохання та питання до ведучих, команда прийшла до висновку, що Божа воля та Його керівництво присутні з нами!

        Кожного вечора ми вивчали нову Біблійну тему, разом молилися. Відбувалися дискусії та розігрувалися цінні подарунки.  Так, протягом трьох тижнів ми досягли близько 250 глядачів програми «Об’явлення надії». По завершенні щоденних зустрічей ми домовилися не зупинятися на досягнутому і продовжувати вивчати біблійні уроки. Це був незабутній досвід служіння!