Новини

Урочисте подячне служіння

В останню суботу жовтня громада Адвентистів сьомого дня Чернівці-Жучка провела урочисте подячне служіння.

Цей рік був важким для всієї України і незважаючи на те, що ми продовжуємо жити з відключенням світла і звуками сирен повітряних тривог - традиції в завершенні року дякувати Богу ніхто не відміняв. 

Громада Жучки, як і більшість адвентиських громад України протягом року вела активне соціальне життя. Члени громади були залучені у волонтерській діяльності, доставляючи бійцям на передову продукти харчування і все необхідне для захисту і порятунку життя. Допомагали в приготуванні їжі для переселенців і з великою любов'ю поселяли їх у своїх домівках. Цей рік для всіх був екзаменом на людяність, доброту, гостинність і на ще багато різних християнських чеснот. Рік був важким, але благословенним і є за що дякувати Богу. 

Ведучі допомогли усім присутнім у Домі молитви гостям поринути у атмосферу вдячності і хвали. Хоровий спів, інструментальна музика, соло і виступи різних груп громади не залишали байдужими нікого. Кожен виступ завершувався гучним "Амінь" із залу.

Окрім подяки Господу за всі благословіння і врожаї ця громада дякувала Богу за тих людей, котрі протягом цього року доєдналися до Церкви через водне хрещення. Це справді благословення у важкий час знайти Господа, знайти Церкву, отримати в серці безцінну надію на вічне життя.

Господь у цей осінній день подарував прекрасну погоду і всі присутні у дворі Дому молитви мали можливість поспілкуватись і спожити гостинця приготовленого для кожного присутнього. 

Слава Богу за подібні служіння, які об'єднують усіх нас в прославлення Бога.