Новини

Свято доброти

 13-15 грудня 2020р. в м. Чернівці проходила благодійна акція допомоги дітям з інвалідністю, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям. Цю акцію було названо «Свято доброти». Захід було проведено в Молитовному будинку Центральної Церкви АСД м.Чернівці. У зв’язку з вимогами карантину в приміщенні Церкви можливо було зібрати не більше 20-ти осіб, та незалежно від обставин акцію було проведено на високому рівні. 6 зустрічей (по 2 в день) проходили за участю пасторів, керівників БК, які були спікерами на цих зустрічах.


 Керівник відділу здоров’я, Дмитро Якович Колотило, розповідав про здоровий спосіб життя як умову збереження здоров’я, а пастори – Гунько В.М., Жолобчук В.І. та Люліч О.Ф. давали присутнім добрі поради з Євангелії про особливу любов Ісуса Христа і Його турботу про кожну людину. Співавтором цієї акції була благодійна організація «Сім’я та здоров’я» . Також на акції були присутні представники Міської Ради Босовик Сергій Михайлович та депутат Міської Ради Яна Брус.

 Учасники акції отримали продуктові набори, до складу яких входили продукти першої необхідності та набори солодощів. 120 пакетів були роздані, і ця невеличка допомога – це прояв турботи та любові до тих, хто опинився у важких життєвих обставинах. Мотивуючою силою «Свята доброти» були слова Господа нашого Ісуса Христа з Євангелії від Матвія, 25 розділа: «Бо я голодував був, і ви нагодували Мене, прагнув, і ви напоїли Мене».
 Нехай Господь буде прославлений в соціальному служінні Його дітей!