Новини

Соціальне служіння у м.Кіцмань

Конференція
     У середу, 22 січня громада м. Кіцмань мала можливість прийняти участь у соціальному служінні у дитячому центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Дзвіночок». Захід був з цілю прийняти участь у проекті «Діти дітям», познайомитись з ними, підтримати їх, а також залишити їм подарунки.
     Молодь і діти нашої громади приготували кілька пісень і віршів якими з радістю прославили Бога і подарували радість дітям. Дітки, які знаходяться на лікуванні у даному центрі знаючи що ми прийдемо, також підготували цікаву програму з піснями і віршами. Вкінці програми діти нашої громади вручали подарунки діткам, які знаходяться там.
     Діти дуже раділи отримуючи подарунки від дітей, а для працівників даного центру, а також для батьків які були присутні на даному святі ми мали можливість подарувати газету Вічний скарб, а також книгу Надія для сучасної сім`ї. Завідуюча центру реабілітації дуже радо приймала нас, і запрошувала для подальшої співпраці.
     Такі служіння є важливі в першу чергу для нас тому, що служачи іншим ми надихаємось і самі, а для діток які там лікуються це ще одна можливість відчути частинку Божої любові і те, що вони комусь потрібні. Подяка Богу за можливість служити Йому і тим, хто цього потребує.

Вадим Єрмолін