Новини

ХIX З'їзд Буковинської Конференції 

30 листопада 2021 року в м. Чернівці в приміщенні громади Чернівці-Садгора відбувся ХlX з’їзд Буковинської Конференції.  

На з’їзд прибуло 120 делегатів з 3-х областей, що входять до складу БК, а саме - Чернівецька, Івано-Франківська, Тернопільська. Делегатам з’їзду був представлений звітній відеоролик, в якому було наочно показано всі ті благословення, які Господь подарував через сумлінну працю адміністрації та пасторі в БК за 4 роки. А це - гімназія «Соломон», гімназія «Прикарпатська Надія», дитячі дошкільні установи, пансіонат «Буковинська Черешенка», медичний центр «Віфанія», молодіжний табір «Your camp», тощо. 
В результаті роботи з’їзду було обрано нове керівництво БК, до складу якого входять наступні брати: президент - Лавренюк В.І., секретар - Капітанчук В.Г., скарбник - Пилипенко Ю.О., пасторська асоціація - Величко В.П., СШ та САМ - Гунько В.М., керівник молодіжного служіння - Кармазенюк А.І., керівник клубного служіння «Слідопити» - Тимко І. В., відділ освіти - Пузанков Р.В.

З’їзд проходив під головуванням представників УУК. Ми дякуємо Богу за Його провидіння та просимо сили Святого Духа і мудрості для просування справи Божої на теренах Буковинської Конференції.