Новини

50 діток отримали в подарунок дитячу Біблію


8 червня 2021 року в КНП «Тернопільській обласній дитячій клінічній лікарні» ТОР відбулась акція для діток, які перебувають на лікуванні в даному закладі. 50 діток, отримали в подарунок дитячу Біблію, яку з нагоди відзначення Дня захисту дітей, передало Благодійному Фонду "Перехрестя" Українське Біблійне Товариство.

Діти дуже люблять подарунки, а коли вони, в певній мірі, ізольовані від сім'ї та друзів, бо вимушені проходити лікування, вони мають потребу в увазі, спілкуванні, а також особливо радіють кожному відвідувачу і подарункам. 

Менші дітки, які перебувають в лікарні разом з батьками, отримавши книгу, просили батьків почитати для них. Хто вміє читати, коли ми зайшовши в відділення дарували їм Біблії, з захопленням і словами вдячності приймали Біблії! А коли ми завітавши у всі палати відділеня повертались назад, бачили їх читаючими історії і розглядаючими гарні ілюстрації. 

Від імені батьків, дітей та медичного складу КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР висловлюємо щиру подяку Українському Біблійному Товариству за подаровані Біблії і за те, що ініціюєте подібні заходи.