Новини

Субота творіння
     Сонячно, по осінньому тепло... Блакить неба змушує затамувати подих... Спів птахів заворожує слух... Саме таким був день 23 жовтня 2021 року.

     У громаді смт. Гусятина по особливому відзначили цей час під загальною назвою-"СУБОТА ТВОРІННЯ". Віряни Церкви роздумували над темою: «Актуальність акту творіння Богом для секулярної людини.». Святе Письмо звертає особливу увагу на це питання. Псалом 104-це поетичний опис створеного Богом світу: «Землю Ти вгрунтував на основах її...» (5 вірш). Чудовий спів та спільне дослідження Біблії, дали можливість не просто зрозуміти велич творчої сили але й прославити Ісуса Христа, як Творця неба і Землі: «Благослови, душе моя, Господа! Алілуя!» (35 вірш, 2 частина). Бог є Любов! Вістка першого Ангела, записана у книзі любові, яку написав учень любові, Іван, в Об'явленні, ми читаємо: «... і вклоніться Тому, Хто створив небо, і землю, і море, і водні джерела!» (Об. 14:6-7).
     Саме ці тексти підкреслюють важливість та унікальність істини про буквальний шестиденний період творіння, описаний на початку Святого Письма. Було звернено увагу на четверту заповідь Божу, як на памятник акту творіння: «Пам’ятай день суботній, щоб святити його!... Бо шість днів творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив, тому поблагословив Господь день суботній і освятив його.» (Вихід 20:8-11).

      Отже, в результаті дослідження Біблії, громадою Церкви Адвентистів сьомого дня в Гусятині, зроблено підсумок, що важко переоцінити актуальність і важливість теми творіння Богом, особливо у світлі трьохангельської вістки для останнього часу. Тому, Святі Писання являються основним Джерелом духовного бачення та розуміння для сучасних людей у всьому світі.


Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності, щоб Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова.»

2 Тимофія 3:16-17