Новини

Благодійний захід в м. Чернівці

5 та 19 червня в центральній церкві м. Чернівці  були проведенні благодійні заходи для інвалідів на візках, на милицях (5.06) та дітей Дауна, дітей-аутистів.

Щиро дякую за підтримку цих заходів Яриничу Михайлу Федоровичу, Босовику Сергію Михайловичу, Брус Яні Василівні і Чорному Олегу Васильовича за підтримку, допомогу і співпрацю!!!! І подяку всій команді Народного контролю!!!

Також дякую Миколі Гунько за його вклад в це благодійне дійство. І особлива поляка Господу та членам Церкви Чернівці-Центр, Чернівці-Південна, Череівці-Садгора, які матеріально, духовно та фізично підтримали цей благодійний захід.

5.06 був проведений благодійний захід для людей з інвалідністю спинальників та людей з інвалідністю на милицях. Людей, які не мали можливості добратися самі, ми організували перевозку. Деяких прийшлося зносити з 5-го поверху.

Для них провели музичний концерт, лекцію по здоров'ю, духовні настанови.
Потім кожному було роздано продуктовий пакет, в якому було 12 продуктів; два набори з солодощами; мінеральна водичка. Після цього всі люди з інвалідністю та супроводжуючі їх рідні були запрошенні до столу, де було приготоване пригощення. Було понад 100 людей, які слухали концерт та були учасниками пригощення. Атмосфера доброзичливості та гарного настрою панували у залі.

Наступний благодійний захід відбувся 19.06.2021
По вул Турецька, 10. Були запрошені діти Дауна з батьками, діти аутисти та діти неповноцінного розвитку, також з батьками. Усіх присутніх було біля100 чоловік.
Гарний музичний концерт, мелодії на скрипках, чудовий спів колективів і солістів, вокальні групи, декілька ведучих створили чудовий настрій у всіх присутніх

Продуктові набори, два пакети різноманітного солодкого, мінеральна водичка - це було у подарунок для присутніх.
А на другий день була з ними організована зустріч для отримання одягу б/в.

Дарувати людям радість і позитив - це наша мета.
Дякуємо всім, хто допомагав, підтримував та надихав на це гарне дійство для потребуючих людей.

Одяг б/в був розданий потребуючим людям за допомогою керівника жіночого відділу Жолобчук Надії та керівника відділу адвентиської місії Жолобчука Василя.
Лекції по здоров'ю проводив скарбник конференції Лавренюк Василь.
Поради лікаря провів Шешуряк Василь.
Духовними підбадьоренням надихали людей секретар БК Гунько Віталій та пастор Колотило Дмитро.
Музичні колективи внесли підбадьорення та гарний настрій.
Це тріо під керівництвом Анатолія Завадюка.
Хор церкви АСД Чернівці Центр.
Колективи Володимира Пухальского з церкви АСД Жучка.
Старша та молодіжна вокальні групи під керівництвом Мельничук Валентини.
Ансамбль скрипалів та вокальна група сім'ї Ткачів з церкви АСД с.Грозенці.
Солісти Росінка Тодоріко, Володимир Пухальський, та ведучі Ліля Бойченюк, Світлана Козубська, Анатолій Байдюк, Ірина Велечук .
За пригощення відповідальні Козубська Світлана, Перепелиця Наталя, Савчук Галина, Пікулик Інна та сестри церкви Чернівці-Центри.

Багато з тих, хто був на цих двох благодійних заходах, в нашій церкві були вперше. Присутні люди та діти з обмеженими можливостями були в захваті від того, що їх оточили любов'ю, повагою та піклуванням. Слава Богу за все.