Новини

Виставка здоров'я

   У грудні 2020р. у приміщенні Центральної Церкви АСД м. Чернівці відбулася особлива програма для заступників директорів міських шкіл з виховної роботи. На виставку здоров’я прибуло 25 завучів державних навчальних закладів.

  Протягом року вчитель має неабияке навантаження, особливо в цей непростий час. Звичайно, віддаючи себе цілком улюбленій справі, часто відбувається емоційне вигорання педагогів. З метою підтримки та профілактики емоційного вигорання лікарі з проєкту «Мобільна клініка» разом з благодійною асоціацією «Сім’я і здоров’я», яку очолює член Церкви АСД Мельничук Валентина Федорівна ., організували цей захід. До речі, це вже друга зустріч в цьому 2020 році. У програмі заходу прийняв участь і директор відділу Здоров’я УУК Луцький Сергій Костянтинович, який провів семінар для працівників освіти, наголошуючи на фізичному та духовному здоров’ї як на міцній підвалині для успішної праці та щастя людини.
 
     Лікарі «Мобільної клініки» надали кваліфіковану допомогу, обстеження та консультації усім учасникам виставки здоров’я.  Усі присутні мали можливість пройти обстеження УЗД у лікаря Шешуряка Василя Васильовича, а також кардіограму серця. Під керівництвом керівника відділу Здоров’я БК Колотила Дмитра Яковича було організовано та надано можливість пройти дослідження на вимір цукру в крові та вміст холестерину в судинах. Також було представлено програму «8 кроків до здоров’я» з наочними плакатами та стендами, біля яких працювали досвідчені волонтери. Загалом гарна атмосфера спілкування, гостинність господарів Молитовного будинку створили незабутні позитивні враження для всіх учасників цієї програми. Після всіх обстежень, рекомендацій та порад лікарів пастор Церкви АСД Лавренюк Василь Іванович в молитві попросив Божого благословення і мудрості в праці для всіх присутніх. З радісним серцем та піднесенням, з вдячністю про турботу залишали Молитовний будинок завучі шкіл м. Чернівці зворушені приділеною увагою до себе. Незабутні позитивні враження, які вони понесуть додому чи до місця своєї праці будуть самим кращим свідоцтвом про любов та милість нашого Господа Ісуса Христа. А вислів: «Бог – є любов», став не просто крилатим гаслом, а втіленням любові Божої в практичному житті і служінні людям через Церкву Божу!