Новини

Палатка здоров’я в м.Чернівці

   Вже кілька місяців поспіль в м.Чернівці на перехресті Проспекту Незалежності та вулиці Небесної сотні біля будинку побуту функціонує унікальна палатка здоров’я зі стаціонарним обмінним пунктом, в якому чернівчани мають можливість обміняти цигарку на цукерку за встановленим курсом конвертації один до одного.
   Крім обміну в палатці можна отримати інформацію про комплексну всесвітньовідому програму здорового способу життя, яка передбачає дотримання восьми принципів здоров’я, таких як сонячне світло, чисте повітря, вживання води, здорове харчування, фізичні вправи, відпочинок, відмова від шкідливих звичок та довіра.
   Головним завданням проекту організатори бачать залучення якомога більшої кількості чернівчан до здорового способу життя. З цією метою пропонується комплекс безкоштовних соціальних оздоровчих заходів, таких як гурток скандинавської ходи, програма відновлення зору по методу Бейтса, клуб здоров’я.
   “Є фактори, які не залежать від нас, такі як генетика чи наслідки Чорнобильської трагедії. Але є також можливість набути здорові звички, які суттєво покращать життя, що ми і пропонуємо чернівчанам”, – розповідає координатор проекту, засновник громадського руху “Чернівці за здоровий спосіб життя” Микола Гунько.

Крачковський Віктор