Новини

Гуманітарна допомога для КНП “Гусятинська КЛ”

           «Звідки війни та свари між вами? Чи не звідси, від ваших пожадливостей, які в ваших членах воюють?» Якова 4:1
        Війна, яка прийшла у наш дім, прийшла несподівано, раптово, у ночі... Гріх впродовж усієї історії планети Земля спричиняв агресію та розбрат. У всі часи були ті, які зберігали чистоту правди, Біблійне вчення, і не тільки у словах, але й на практиці. Наша країна сьогодні потребує будь-якої допомоги, уся територія держави страждає від наслідків воєнного вторгнення. У світлі цих подій виникає думка, а як «Я» можу допомогти? Коли у людини виникає бажання до добра, під впливом Святого Духа, то у Бога є можливості та безмежні ресурси для реалізації!
           Так, до Церкви Адвентистів сьомого дня у смт. Гусятин звернулася адміністрація КНП «Гусятинська КЛ» в обличчі директора закладу Дереворіза Василя Івановича, із проханням про гуманітарну допомогу. Перелік необхідних речей був переданий головному лікарю клініки “Віфанія” Шешуряку Василю Васильовичу, який у свою чергу відреагував миттєво на звернення! Ми, як українці, як брати у Христі єдині і ця єдність проявляється у плодах! У найкоротший термін груз був направлений у містечко. Це стало вагомим вкладом у розвитку дружніх взаємовідносин між інфраструктурою Гусятина та Церквою Божою (раніше, у час прояву пандемії CoVid-19, уже був позитивний досвід із медзакладом, завдяки ADRA.ua, у засобах індивідуального захисту для медперсоналу).
           Дякуючи Господу за таку можливість у служінні, у цей не простий час, продовжуємо, як громада, нашу місію у містечку, ознайомлюючи жителів із Спасителем та Викупителем, з Ісусом Христом! Разом ми сильні! Ми переможимо, бо Він переміг! СЛАВА БОГОВІ!