Новини

Звернення cекретаря Церкви АСД Буковинської Конференції Гунька Віталія

Конференція
     Шановні брати та сестри, пастори-служителі церкви! Вже більше місяця минуло в Україні з часу оголошення карантину. Медична маска стала часткою нашого гардеробу. Ми сумуємо у зв'язку з неможливістю проводити спільні богослужіння в домі молитви. Хтось із членів церкви сказав: я вже так скучив за богослужінням. Насправді ми оцінюємо по-справжньому лише тоді, коли щось втрачаємо. Не хотілося б повторюватись про те, що вже було сказано, та неможливо, щоб в такій ситуації знову не звернутися до слова Божого, якє є єдиним джерелом нашої сили, мудрості та натхнення.
“Одного прошу я від Господа, буду жадати того, щоб я міг пробувати в Господньому домі по всі дні свого життя, щоб я міг оглядати Господню приємність і в храмі Його пробувати!”
Псалом 26:4
     За цей час наші пастори-служителі опанували нові методи служіння людям через соціальні мережі та різні платформи. Ми продовжуємо зв'язок і духовну підтримку з членами церкви, не забули і старі, перевірені часом, засоби, такі як особисте спілкування через розмову та потіху зі Слова Божого. Наша молодь, діти, підлітки мають достатньо часу, щоб вивчати Біблійні уроки, читати нові книги та спілкуватися через соціальні мережі. І що приємно відзначити, що за цей час карантину виявилися молоді люди, які забажали заключити заповіт з Господом через водне хрещення. Ця новина не може не радувати, вона спонукає підносити до Господа ще більше молитов за молодь, дітей, людей середнього та похилого віку. Ми об'єднуємося в молитві за тих, хто за цей час втратив рідну, близьку людину, хто переживає за своїх рідних, які хворіють на Covid-19, із надією покладаються на нашого Господа Ісуса Христа і на Його Слово.
“Тож покоріться під міцну Божу руку, щоб Він вас Свого часу повищив. Покладіть на Нього всю вашу журбу, бо Він опікується вами!”
1 Петра 5:6-7
     Кожна криза - це нові можливості! Апостол Павло в листі до Римської церкви сказав, що “люблячим Бога все сприяє на добро”. В умовах, в яких ми опинилися, давайте будемо міцно триматися за руку Божу та ще більше об'єднуватися в підтримці один одного. Цей час як найкраще випробовує нашу віру, надію і любов один до одного.    Будьмо єдині, як про це молився Ісус Христос у Євангелії від Івана в 17-му розділі. Наш світ вже ніколи не буде таким, як до цієї пандемії. Обличчя церкви і світу змінюється. Ми вже не такі безтурботні, як були до цього. Час пробудитися і протиставити цій всесвітній проблемі нашу єдність та непохитну віру в Того, Хто обіцяв, що не залишить нас наодинці з бідою.    Наші церковні установи перейшли на нову, до цього часу незнану, форму праці. За підсумками влади гімназія “Соломон” увійшла у число 7-ми найкращих навчальних закладів, які зуміли організувати дистанційне навчання.
    Я дякую вам, пастори-служителі, пресвітери церкви, що в цей непростий час ви працюєте для Господа ще з більшою самовіддачею, ще з більшим посвяченням. Ризикуючи своїм здоров'ям, ви не залишаєте в біді самотніх перестарілих членів церкви, за те, що знаходете час все більше підтримувати церкву Божу. Я дякую вам, шановні члени церкви, за вашу вірність і жертовність, приношення в добровільних дарах, які, можливо, схожі на дар бідної вдови, та є невеликими в очах людей та надзвичайно високо оціненими в очах Божих. Ваша вірність в приношенні десятин нехай буде по-особливому благословенна Господом! Не дозволяйте, щоб духовні віруси, такі як єресі, незгоди, непорозуміння вбивали наш духовний імунітет! Будьте духовно та фізично сильні!
    Пам'ятайте слова Господа, нашого Ісуса Христа з Євангелії від Івана, 14 розділ. Нехай цей час буде особливим, присвяченим для молитви, читання Біблії та прославлення Господа в колі вашої родини, а Ваша оселя стане домом Божим і світильником в цьому темному світі та випромінює світло радості надії від присутності Божої та Його святих ангелів.

Миру вам і благословення від Бога Отця, Сина та Святого Духа! Амінь!