Новини

В Чернівцях пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню Біблії 

Сьогодні в педагогічному фаховому коледжі Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича та в обласній дитячій клінічній лікарні відбулися заходи, приурочені до Міжнародного дня Біблії, який традиційно відзначають в останню неділю листопада. Організатором заходів виступив помічник народного депутата України Георгія Мазурашу Микола Гунько.
За сприяння викладача суспільних дисциплін Галини Андріївни Курко в  актовій залі педколеджу пройшла тематична лекція про роль Біблії в житті людини. Спікер Микола Гунько, який є капеланом з багаторічним досвідом, наголосив на важливості щоденного читання Біблії всією сім’єю для збереження гарних взаємовідносин у родині.
На прикладі точного виконання біблійних пророцтв про незворотній занепад Вавилону і Едому, про політичне фіаско Єгипту, про Мідо-Персію, Грецію, Рим, європейські країни та США задовго до їхньої появи на політичній арені світу, присутні мали можливість пересвідчитись в достовірності Святого Письма.
Після лекції кожен студент отримав в подарунок Новий Заповіт в сучасному українському перекладі від Українського Біблійного Товариства, а викладачі – Біблію в перекладі Огієнка.
Цьогоріч день Біблії став святковим і для маленьких пацієнтів обласної дитячої лікарні в корпусах по вулиці Руській та на Проспекті Незалежності. Діти отримали в подарунок класичні дитячі Біблії в твердій обкладинці і тематичні розмальовки, а головний лікар Василь Орестович Павлюк та завідувач кардіоревмогематологічного відділення Михайло Георгійович Гнатюк отримали в подарунок настільну Біблію.
“Як колись в давнину вальденці поширенням текстів Святого Письма розсіювали морок темних віків папського Середньовіччя, так і сьогодні кожна подарована Біблія облагороджуватиме читача, привносячи в його життя мудрість, мир і впевненість в майбутньому” – підсумував Микола Гунько.