Новини

Соціально-медична євангельська програма в Карпатах


Золота осінь прийшла на Буковину. Карпатські ліси майоріють червоно-жовтими листочками, і тільки смереки, завжди зелені, тягнуться до останніх промінчиків сонця, що зігрівають своїм теплом Буковинські Карпати. 

В продовженні євангельської програми, що проходила в березні місяці цього року в с. Селятин Путильського р-ну, та була призупинена в наслідок карантину, пов’язаного з розповсюдженням короновірусу, було проведено соціально-Євангельську програму за участю проєкту - «Мобільна клініка». Цей проєкт розпочав свою діяльність в Буковинській конференції. Група лікарів, до складу якої входить: лікар-ендоскопіст та УЗД, лікар-кардіолог, лікар-гінеколог, лікар-уролог, реабілітолог та медична сестра, прибула в с. Селятин Путильського р-ну Чернівецької області для надання медичного обстеження і кваліфікованих консультацій в цьому гірському населеному пункті. 

В суботу о 17:00 проходило Євангельське зібрання, на якому пастор-євангеліст Гунько Віталій Мірчевич представив слухачам істину з Божого Слова про важливість прийняття правильних рішень в житті людини і про наслідки цих рішень. Люди слухали з великою увагою, адже в залі молитовного будинку місцевої громади знаходились слухачі, що вже попередньо приходили прослухати євангельські теми зі Святого Писання. Після проповіді ввечері розпочались консультації лікарів, а по-справжньому робота закипіла в неділю вранці.

Вже о 08:00 вся команда «Мобільної клініки» на чолі з керівниками проєкту - практикуючим лікарем Шешуряком Василем Васильовичем - вже були на місті і готувались прийняти своїх пацієнтів. Спочатку огляд, експрес-аналізи та вимірювання проводив лікар - реабілітолог Ілько Віктор Васильович, опісля всі, що були записані, розійшлись по направленнях, а саме - консультаціях практикуючої лікарки - гінекологині Савки Ольги Аурелівни, консультація лікаря - кардіолога Гунька Василя Івановича, кардіограма, яку робила медсестра з понад 25-річним стажем Ткаченко Лариса і особисті співбесіди з пасторами.

Результат перевершив усі очікування! Більш ніж 90 людей відвідали спеціалістів та отримали консультації. Як зауважив голова ОТГ Поленчук Валерій Кузьмович, що було приємно бачити, що церква АСД не тільки проголошує теоретичну вістку, але й на практиці допомагає людям. Прийом тривав близько 13-ти годин, та ніхто не залишився поза увагою.
Неділя, 21:00 - прийом завершено. Втомлені, виснажені, але надзвичайно щасливі учасники проєкту «Мобільна клініка» збирались в дорогу, щоб повернутися додому, де на кожного з них чекали рідні. З усвідомленням виконання своєї міссії, ми повертались, щоб знов скласти плани на майбутні виїзди.

Команда волонтерів-лікарів, що мають основне місце роботи, розпочали особливе місійне служіння, допомагаючи хворим та немічним. За прикладом Ісуса Христа - нашого найвеличнішого Лікаря, ми мріємо нести людям вістку про Другий прихід Ісуса, як єдину велику надію для людства. І нехай у цьому допоможе нам Господь!