Новини

Річниця 100-ліття Адвентиської громади с. Богданівка

     Гарячого серпневого суботнього дня (14.08.2021р.) в с. Богданівка, в громаді церкви АСД зібралися більше сотні людей! Що привело їх сюди? Гарне християнське свято – річниця 100-ліття адвентиської громади. Багато гостей завітали, щоб привітати громаду із річницею ювілею. Були присутні гості з Тернополя, Чернівців, Кременця, Калуша, Волочиська, Мукачево, Житомира та Києва. Також до громади завітали представники місцевої влади – Дацко Віталій Геннадійович – голова Підволочиської ОТГ і Кузьмін Мар’яна Богданівна – секретар Підволочиської ОТГ. Прийшов привітати громаду і сільський староста Ігор Теодорович. Разом з ним була депутат районної ради пані Тамара Васильчук. Представники влади бажали громаді процвітання, міцного здоров’я, щасливих сімей.

     На свято завітали пастори, які звершували служіння в Богданівці, а також які були районними пасторами в Тернопільській області. Серед них були: Величко Василь Петрович, Бораковський Йосип Павлович, Вовк Василь Романович, Луцький Олександр Костянтинович, Люліч Олександр Федорович, Макарчук Роман Володимирович. Приїхали привітати Богданівську громаду і брати із адміністрації Буковинської конференції: президент – Завадюк Іван Степанович, секретар – Гунько Віталій Мірчевич, районний пастор – Капітанчук Василь Григорович. З Унійної Конференції разом з своєю сім’єю приїхав секретар унії Велечук Володимир Степанович. Серед гостей були пастори, які не служили в даній громаді – Масюк Любомир Іванович та Літовченко Сергій Григорович.

     Нелегкою була історія Богданівської громади за ці роки століття. Війна, голод, окупація, радянський режим, але з Божою допомогою, ось уже більш як сто років, громада звершує проповідь Євангелії на території Підволочиської ОТГ. Усі присутні могли переглянути відеокліп про історію церкви, про навернення перших членів, про служителів, про важке життя громади, про утиски і нападки противників і про Божу любов, що береже громаду і досі. А члени Богданівської церкви продовжують жити із Богом, служать Йому, прославляють Його величне Ім’я та зрощують плоди у Господньому винограднику.

     На святі ювілею хор дорослих і дітей прославляли Бога в піснях і віршах. Також присутні з гостей вітали громаду та славили Бога в псалмах. Словом настанови з Біблії ділилися пастори: Велечук Володимир Степанович і Капітанчук Василь Григорович. Члени громади урочисто перепосвятили себе на служіння Богові, виголосивши єдиним збором Літанію Посвячення. В обідню перерву всі присутні могли скуштувати і поїсти пригощення, що були з любов’ю приготовані місцевими господинями.

     Святкування ювілею розпочалося вранці о 10 годині і продовжувалося аж до вечора 18 години. Церква Божа була схожа на вулик, який радісно гудів, звіщаючи про великі Божі діла.

А Богові й нашому Отцеві слава на віки віків! Амінь. Филипян 4:2