Новини

Не виховуйте дітей, все одно вони будуть схожі на вас.

Конференція
🙂 Не виховуйте дітей, все одно вони будуть схожі на вас. 🙃 Виховуйте себе", - англійська приказка, книга «Міфи виховання».
Ми пишаємось батьками 👨‍👩‍👧‍👧, діти яких відвідують клуби "Слідопит" та "Шукачі пригод" в нашому центрі «Перехрестя» і дякуємо всім небайдужим, хто долучився до проекту ADRA Ukraine "Діти дітям". Суть проекту дуже проста, зібрати подаруночок для діток, які опинились в складних життєвих умовах і передати коробочку в пункт збору. Один із пунктів збору знаходився в стінах нашого Благодійного фонду "Перехрестя" (м.Тернопіль, вул.Київська, 7В).

image

10 січня нам вдалось відвідати КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР і 🎁 подарувати діткам трішки щастя, адже зимові канікули вони проводять не граючись з друзями у дворі і не в бабусі в селі, а на лікарняному ліжку...
В рамках акції «Діти дітям», ми дізнались про нещастя яке сколихнуло 8 сімей 🚑🚓, діти з яких постраждали від вибуху газу, що стався в сільському клубі в селі Угринів. Тому від нашого БФ «Перехрестя», ми закупили 8 комплектів перев’язочних матеріалів та сформували подаруночки і для 8 хлопців, які готуючись до різдвяного вертепу, стали заручниками цієї трагедії та отримали надто серйозні опіки.
Дякуємо всім, дітям і дорослим, хто долучився до збору подарунків, дякуємо ADRA Ukraine, за чудовий проект і за співпрацю, дякуємо головному лікарю Григорію Івановичу Корицькому, Ірині Михайлівні Антонюк та Мария Ульбер (Mariia Ulber) за реалізацію проекту в лікарні.

image

Також в рамках проекту «Діти дітям», пані Світлана Ступка і магазин «Крамничка Сюрпризів», що на Київській, передала цілий пакет нових спальних костюмчиків (піжамок), трусиків, футболочок, які ми також могли передати діткам в лікарні, а також певним сім’ям, які мали в цьому необхідність.
Приємно, що є небайдужі люди. І завдяки цьому в нашому холодному світі, стає трішки тепліше.

Оригінал публикації тут