Новини

Чернівецькі адвентисти відвідали інтернат і притулок.

В четвер 24 вересня чернівецькі адвентисти організували благодійні акції в інтернаті на Кемпінгу та в притулку по вул. Головній. Це для команди, яка раніше відвідувала в’язниці, лікарні, інтернати та притулки, став першим соціальним заходом після запровадження карантину.

В інтернаті гостей радо зустріли і допомогли влаштувати на стадіоні імпровізовану сцену, після чого викладачі з дітьми заповнили простір і розпочалась концертна культурно-пізнавальна програма. Капелан Микола Гунько розповів присутнім про важливість дотримування восьми принципів здорового способу життя, а також десяти Божих заповідей, як запоруки щасливого життя. Співачка Леся Лупулишена провела конкурс з цікавими призами – манго і авокадо, і звісно радувала слухачів професійним виконанням з високоякісним звуком, що приємно вразило всіх присутніх. В кінці пастор громади “Чернівці-Роша” Олександр Волков звернувся з промовою, в якій представив дітям Бога любові, і помолився за них. Після програми кожна дитина і викладач отримали банани, гранат і грейпфрут та листівку з десятьма Божими заповідями.

В притулку до команди долучився місіонер Володимир Дімітров, який до фруктових комплектів додав від себе смачні булочки власного виробництва. Погода на той момент змінилася, на вулиці розпочався дощ, і час проведення прийшлось скоротити лише на невеличкі бесіди з дітьми і загальне фото. Команда в той день отримала велику радість, що змогла послужити і розповісти про Божу любов і словом, і ділом.