Новини

День Біблії в Чернівцях

У неділю у Чернівцях на Центральній площі міста пройшов літературно-мистецький захід, приурочений до Міжнародного дня Біблії – свята, яке щороку у всьому світі відзначають 28 листопада.


Дві години під час програми читали через підсилювач звуку книги Святого Письма, а в цей час молодь пригощала гарячим чаєм і кожен присутній мав змогу отримати примірник Нового Завіту від Українського Біблійного Товариства, яке для даної акції виділило 160 екземплярів.

Розпочалася програма з читання перших трьох розділів книги Буття, де містяться відповіді на головні питання буття: “Хто ми? Звідки ми? Куди ми йдемо?”. Потім звернули увагу слухачів на етичні настанови з Нагірної проповіді Ісуса Христа в 5-7 розділах Євангелія від Матвія. Згадали з присутніми відомі притчі Ісуса Христа з 15 розділу Євангелії від Луки.
Читали слова підбадьорення з Євангелії від Івана 14-16 розділів, Псалми та опис подій, які вказують на близькість Другого приходу Ісуса Христа з 24 розділу Євангелія від Матвія.


Цікавинкою заходу стала величезна Біблія, книги якої написані різними мовами світу, а українською – друге послання апостола Петра. Кожен бажаючий мав можливість зробити пам’ятне фото з цією унікальною Біблією.
Адвентисти традиційно популяризують здоровий спосіб життя, тому не оминули теми шкідливості алкоголізму, детально описаної у 23-му розділі Приповістей.

Продовжили читати етичні повчання з Приповістей, Екклезіаста та послання до Якова.
Завершився захід молитвою за Чернівці.