Новини

Кулінарний майстер-клас для першокласників

3 червня 2021 року в місті Тернополі команда Центру Особистого Розвитку "Перехрестя" провела для учнів першого класу Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів кулінарний майстер-клас.

Оскільки в діток завершився навчальний рік і в них було свято "Прощання з буквариком", нас запросили зробити їх свято також і смачним. 

Розпочалась наша зустріч з дітками зі знайомства, після чого дітки розповіли нам про свої улюблені страви та спробували відгадати, що ж ми готуватимемо сьогодні разом. Оскільки діток було багато, цілих три десятки, то все проходило шумно, жваво і цікаво.

Наш веселий бургер, зроблений своїми ручками, був в кожного особливий. Під завершення майстер-класу за дітьми почали приходити батьки, а діти смакували свої витвори і пригощали ними своїх найрідніших. Приємно було спостерігати також і те, ще більшість дітей, сказали що хочуть забрати бургер додому і пригостити батьків чи братиків/сестричок.

З дітками працювати дуже приємно і це викликає багато позитивних емоцій. Будьте уважні до дітей, проявляйте до них турботу, щоб коли вони виростуть, вони мали хороший приклад для наслідування.