Новини

Ювілей громади с. Селятин

     У Чернівецькій області в Буковинських Карпатах на кордоні з Румунією розташувалось мальовниче село Селятин. Вранці 31 жовтня перший сніг покрив схили та пагорби Карпат пухнастим білим покривалом. Стрункі смереки стояли, немов Снігуроньки, прикрашені білим одягом... А поруч жовто-багряні буки ще не скинули своє чудове вбрання. Все це нагадувало казковий пейзаж, від якого не можливо було відірвати погляд.

      31 жовтня 2020 року відбулась особлива подія в житті Церкви АСД с.Селятин Путильського району Чернівецької області. Члени Церкви та запрошені гості відзначали знаменну дату - 95-річчя з часу проголошення Трьохангельської вістки. Село Селятин розташовано на кордоні з Румунією. Саме звідти місіонери принесли вістку Божу в цю місцевість. Дух Божий полонив серця перших піонерів-адвентистів, які прийняли цю вістку та охрестились Біблійним хрещенням і почали дотримуватись 10 заповідей Божих, включно і заповідь про святий день поклоніння - Суботу. 

     З того часу пройшло чимало історичних подій, це - і переслідування з боку румунської влади, це і войовничий атеїзм. Хто тільки не намагався зламати віру дітей Божих? Та Церква встояла, бо заснована на «наріжному камені», скеля ця -Христос. 
 Минав час. На зміну маленькому Будинку молитви було збудовано та посвячено прекрасний Храм в центрі села, який став не тільки архітектурною прикрасою, але й справжнім Центром впливу, про що засвідчила і нагорода (почесна відзнака), яку вручив місцевій громаді Валерій Кузьмович Полянчук, голова ОТГ. Він підкреслив, що місцева громада Церкви АСД внесла вагомий внесок в розбудову села та організувала багато соціальних програм. 

     До свята готувались старанно! Святкове богослужіння прикрасив спів місцевого хору, чоловічого вокального ансамблю, а також незабутній виступ дітей. Місцевий пастор Стефанчук Василь Васильович підкреслив важливу роль кожного християнина бути завжди «учнем Христа», а пресвітер громади Заєць Михайло прочитав авторський вірш про історію місцевої громади, який не залишив байдужим нікого з присутніх. 
 Зі словом привітання від БК звернувся пастор, секретар БК, Гунько Віталій Мірчевич, який підкреслив особливе призначення і роль Церкви в сучасному світі. З щирими словами привітання до всіх присутніх звернувся районний пастор Петрейко Григорій Миколайович .
 На святі ювілею були присутні і ветерани Церкви , які присвятили свої роки життя служінню в місцевих громадах Путильського району, а саме - Котирло Орест Миколайович та Смерека Віктор Орестович. 

     Після обіду, яким радо пригостили усіх присутніх, відбулось свято «Жнив», подяка Господу за врожай і особлива подяка за тих, хто в цьому році заключив Заповіт з Богом через водне хрещення, а також за тих, хто готується це зробити найближчим часом!