Новини

АДВЕНТИСТСЬКА ОСВІТА ПРОГРЕСИВНА І ЯКІСНА


Весь світ визнає адвентистську церкву, як лідера в приватній освіті, і ми теж повинні це бачити.

Комісія з міжнародної та трансрегіональної акредитації (CITA) вважає Адвентистське освіту світовим лідером в області технологічної освіти.

ЩО ПОКАЗУЮТЬ ДОСЛІДЖЕННЯ

Дослідження адвентистської освіти проведене Cognitive Genesis надало статистично обгрунтоване дослідження, яке переконливо показує, що Адвентистська освіта - це високоякісна освіта. Воно показує, що успішність учнів вища за середній показник в порівнянні з усіма державними і приватними школами. Це доводить, що ми маємо успіх по всіх предметах, у всіх класах і в усіх регіонах.

Cognitive Genesis також підтверджує заклик Олени Г. Уайт до адвентистської молоді «бути мислячими, а не просто відображати думки інших» («Освіта», стор. 17), тому що учні адвентистских шкіл також мають високі результати в аналізі та критичному мисленні. Крім того, це дослідження, проведене Університетом Ла Свєрра, показує, що чим довше учні відвідують адвентистські школи, тим вища їх успішність. У адвентистській освіті є справді багато чудових речей, за які ми можемо радіти.

Ми віримо в Євангелізацію, але типова Євангелізація, яка переважно проводиться сьогодні, спрямована на перше покоління. А нам потрібні адвентисти другого, третього, четвертого поколінь у наших громадах. Адвентистська освіта - один із способів досягти цвєї мети.

Короткий відеорепортаж в Новинах Буковини про Адвентистський навчальний заклад «СОЛОМОН»