Новини

Майстер-клас для дітей на День подяки в м.Тернопіль

   Свято подяки влаштували представники протестантських церков у місті Тернопіль 29 вересня 2019. На Театральному майдані міста зібрались представники близько 30 християнських спільнот для того, щоби дякувати Богу за зібраний врожай, ділитись радістю один з одним, співати та разом молитись.
   Тернополяни та гості міста, які з сім’ями проводили час і долучались до святкування, могли отримати духовну літературу, зробити гарні фото на кількох локаціях, насолоджуватись грою оркестру та співом як солістів, так і християнських колективів, а дітки могли провести час на батутах, скуштувати солодощі чи взяти участь в кулінарному майстер-класі.
   Центр Особистого Розвитку «Перехрестя» вже вдруге долучається до проведення цього свята в місті Тернополь. Цього разу ми вирішили не просто показати чи розказати, Який добрий Бог, а створити умови, щоби дітки могли й скуштувати те, чим Бог благословляє. Таким чином з 13:30 до 17:00 вдалось організувати майстер-клас для 7 груп діток віком від 5 років і загалом залучити 43 дитини до приготування смачненьких десертів своїми руками.
   Ми раді, що групи дуже швидко були сформовані, і в жодній із груп не було вільного місця, але водночас нам дуже шкода, що ми не змогли створити умови, щоб всі бажаючі прийняли участь в майстер-класі. Тому запрошуємо вас відвідати центр «Перехрестя» (м. Тернопіль, вул. Київська, 7В) і готові організувати майстер-клас для ваших дітей. Також в нашому центрі діють клуб «Шукачі пригод» для дітей віком 6-9 років та клуб «Слідопит» для дітей віком 10-15 років. (деталі за тел.: +380687557007; +380667557007).

Роман Макарчук