Новини

“День Подяки або свято Жнив” в Гусятині


 "І свято жнив первоплоду праці твоєї, що сієш на полі. І свято збирання при закінченні року, коли ти збираєш з поля працю свою." Біблія, Вихід 23:16

           Церква Адвентистів сьомого дня селища Гусятина, урочисто відзначила свято жнив, яке відбулося 02 жовтня 2021 року в приміщенні Будинку Молитви по вул. Лесі Українки 5. Дружня та радісна атмосфера спілкування наповнила серця присутніх. Вірші, гімни хвали та проповідь Слова Божого мотивували приносити подяку Богові за плоди, як фізичні, так і духовні ("А плід духа: любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра, лагідність, здержливість..."Біблія, До Галатів 5:22-23). Також виступи дітей нагадали усім про важливість вдячності один одному, особливо нашому Спасителю, Ісусу Христу! Гарним завершенням дня став святковий стіл "здорового харчування", де гості та прихожани Церкви змогли приємно провести час разом!


"...Благословення, і слава, і мудрість, і хвала, і честь, і сила, і міць нашому Богу на вічні віки! Амінь!" Біблія, Об'явлення 7:12.