Новини

Євангельська програма "The Shuttle Project-2"

Відбулась друга євангельська програма під назвою "The Shuttle Project-2" у таборі YourCamp. Молоді люди віком 14+ зібрались з 10 по 14 червня на одній території для навчання, спілкування, а найголовніше, прийняття важливих рішень у житті.
На заїзді були 135 молодих людей. Всупереч дощовій погоді, молодь встигла зіграти у волейбол, взяти участь у виїздному футбольному матчі, прогулятись по лісі та поспілкуватись біля багаття просто неба. Також були і інтелектуальні навантаження, де у ігровому стилі молоді люди вчились приймати важливі рішення, бачити, до чого можуть призвести ті чи інші рішення. Проводив їх Биков Семен.

Також був проведений семінар про відносини між дівчатами та хлопцями, спікерами якого були Альохін Євген та Будник Денис.

Головний акцент був поставлений на духовні роздуми. Щоранку о 8 годині молодь збиралась на молитовні служіння, які проводив Абубакіров Денис. Молодь мала можливість щоранку і щовечора відвідувати загальні служіння, головним проповідником яких був Романюк Іван. Протягом дня молодь досліджувала Біблію у малих групах із студентами богословського факультету.

В суботу, 12 червня, табір зустрів велику кількість гостей, які приїздили відвідати своїх друзів, рідних, які відпочивали на території табору YourCamp. Також в цей день до табору приїхав хор "aDEO", який протягом години славив Бога, а усі гості та відпочиваючі натхненно слухали захоплюючий спів.

Та найголовнішою подією програми було хрещення, яке відбулось увечорі, 13 червня. 9 молодих людей, заключили Завіт з Господом.