Новини

Ювілей Церкви АСД с. Велика Кам’янка

Субота 21 серпня 2021 р. стала особливим днем у громаді с. Велика Кам’янка, адже цього дня церква відзначила 90-річчя від заснування адвентизму в цьому селі.

Починаючи з ранкових суботніх хвилин, ряди Дому молитви наповнювались односельчанами та гостями із різних куточків, які приїхали щоб розділити цей радісний день із громадою. Святкову програму підготувала місцева молодь, під час якої відчувалась сімейна атмосфера, радість та щастя від зустрічі один з одним.

Перш за все, всі присутні мали можливість переглянути відеофільм, в якому розповідалось про створення та етапи розвитку церкви впродовж 90-ста років. Зокрема цікаво було дізнатись про те, що в далекому 1931р. невелика група людей самостійно почала досліджувати Біблію, яка була привезена із США і в результаті цього відбулось хрещення сімох людей, після чого і утворилась громада.

Зі словами привітань першим звернувся ветеран та пастор церкви – Дячук В.Д., який зазначив що пройдений шлях був нелегким та сповнений випробувань, але наголосив на тому, що його мрія про це свято, здійснилась. Також і інші пастори, які звершували служіння в громаді теж долучились до привітань. На свято також були запрошенні керівники органів місцевої виконавчої влади, які з великою радістю вітали церкву та бажали розвитку і процвітання. В святковій програмі взяли участь і представники керівництва Церкви АСД в Буковинській конференції: Завадюк І.С., який звернувся до присутніх зі словами духовного підкріплення, секретар – Гунько В.М. вручив подячну грамоту, а скарбник – Лавренюк В.І. зачитав літанію посвячення, де кожен бажаючий мав можливість перепосвятити себе на служіння Господу.

На святі також було презентовано особливу книгу під назвою «Тверда віра», в якій детально описана історія та розвиток громади, а також свідчення членів церкви про спогади минулих років та досвіди навернення.

На післяобідньому служінні, гості із сусідніх громад теж мали можливість висловити свої вітання. В завершенні святкового служіння, ветерани церкви звернулись до молодшого покоління із проханням перейняти естафету в проголошенні трьохангельської вістки, а для всіх присутніх пролунав текст-побажання із Писання, Повт. Зак. 8:2 «Пам’ятай весь шлях, яким вів тебе Господь».