Новини

То нам на зустріч поспішає вічність

Конференція
…То нам на зустріч поспішає вічність
І ми її приймем з Господніх рук.

Традиційно в першу суботу цього року в громаді м. Кельменці Чернівецької області відбулося дитяче та молодіжне служіння. Підготували святкову програму Крушенівська Діана та Мелемука Людмила, які вклали немало праці і часу як з дітьми так із молоддю.

image

Дуже порадували всіх присутніх наша молодь. Підводячи підсумки минулого року приємно відзначити, що склали заповіт з Господом 12-ти річний Дан Підлісний та 15-ти річні Світлана Галюк та Настя Остафійчук. Серце радується бачити серед нашої громади таких юних брата та сестер та бачити наше майбутнє вічності. Гордістю не тільки нашої громади, але Буковинської конференції є наша співоча пташечка - Остафійчук Анастасія, яка виділяється серед інших чарівним голосом співу та емоційним виконанням псалмів. А ще сестричка Настя позаминулого року зайняла І місце у всеукраїнському конкурсі адвентиської молоді "Памятки перлин", а в минулому році ІІІ місце в такому ж конкурсі.

Привітання, співи ансамблів, читання віршів, все це дуже гарно було сприйнято громадою. Зірвав оплески 20-ти річний Іван Головач, член громади с.Коритне Чернівецької області, який завітав до молоді нашої громади і виконав декілька музичних творів грою на блок-флейті, на вигляд сопілка. Словами не передати, як звучав інструмент у виконанні музиканта і як сопілка, і як най, і як флейта, і як саксофон сопрано.

image

Запам’яталася сценка у виконанні молоді. Зі слів ведучих Мелемуки Артема та Сушицького Вадима, що хочеться залишити в Старому році все погане, а увійти в Новий рік оновленим життям: отримати зцілення, навіть від найдужчих недоліків придбати плід Духа Святого. Сидять за столом лікар і медсестра. До них підходять по черзі один за одним "Грубість", "Образа", "Гордість", "Осудження", "Заздрість". Медперсонал в сценці всім хворим видає рецепт від Самого Видатного Лікаря – Всевишнього, що записані в книгах Священного Писання, для кожного, хто звернувся до Нього. Підсумком Новорічного свята зазвучали слова з вірша, якого прочитала Настя Добра.

…який ти привілей – життя у Бозі
Надія, віра, спокій у серцях…
Нове життя, як рік Новий настане
В новому небі, на новій землі!
І щастя, теж нове, не перестане
І не закінчиться радості політ.
На завершення дитячого і молодіжного служіння всім учасникам було роздані подарунки та екзотичні різноманітні фрукти.

Володимир Ходзінський